30 lipca 2020

KS Stal w dobie koronowirusa. Nowe oblicze klubowego budynku i estetyka otoczenia

Malowanie ścian i sufitów, zakup armatury łazienkowej i mebli, remont podłóg i wymiana włączników elektrycznych, a także montaż piłkochwytu - to niektóre z czynności, jakie podjął zarząd kuźniańskiego klubu wraz z osobami z zewnątrz w czasie zakazu rozgrywania meczów.

Większość prac dotyczy działań w szatniach. Pomalowano ściany, sufity i ławki, załatano ubytki w ścianach, a także zakupiono nowe prysznice, gniazdka elektryczne i włączniki świateł, biurka czy pojemniki na śmieci. W przejściu do szatni położono nowe kafelki. Natomiast nad ławkami w szatni gospodarzy pojawił się napis "KUŹNIA RACIBORSKA". - Nie udało się zrobić wszystkiego, głównie z powodu braku finansów, ale i tak jesteśmy zadowoleni z prac, jakie zrobiliśmy - pisze na swojej stronie zarząd klubu.
Kolejną inwestycją był montaż piłkochwytu. Ponadto podjęto prace na płytach stadionu: odchwaszczanie obu boisk, wertykulacja murawy, nawożenie i dosiewanie trawy oraz regularne koszenie. Podczas przerwy spowodowanej COVID-19 odmalowano również garaż i wymieniono przęsła w ogrodzeniu.
Realizacja wielu zadań byłaby niemożliwa, gdyby nie pomoc wielu osób, którym należą się serdeczne podziękowania. A są to: Maciej Kozicki, Sebastian Dąbrowski, Arkadiusz Szczypka, Szymon Szabałowski, Łukasz Tolpa, Hennadii Tornovetskyi, Agnieszka Horoń, Mariusz Horoń, Damian Hareńczuk, Mateusz Suszka, Tomasz Mentelski, Krzysztof Adamczyk, Roman Szarek, Jacek Gąska oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
oprac. BK
fot. KS Stal Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz