29 czerwca 2020

Wybory prezydenckie 2020. Tak głosowano w Gminie Kuźnia Raciborska

Do Państwowej Komisji Wyborczej spływają ostanie protokoły z głosowania w wyborach prezydenckich, które odbyły się w niedzielę, 28 czerwca. Tymczasem znane są już pełne dane z sześciu komisji obwodowych z terenu Gminy Kuźnia Raciborska.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 (Kuźnia Raciborska, Szkoła Podstawowa):

Robert BIEDROŃ - 13
Krzysztof BOSAK - 52
Andrzej Sebastian DUDA - 218
Szymon Franciszek HOŁOWNIA - 119
Marek JAKUBIAK - 0
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ - 9
Mirosław Mariusz PIOTROWSKI - 0
Pawł Jan TANAJNO - 0
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI - 189
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI - 1
Stanisław Józef ŻÓŁTEK - 2

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 (Kuźnia Raciborska, Szkoła Podstawowa):

Robert BIEDROŃ - 6
Krzysztof BOSAK - 43
Andrzej Sebastian DUDA - 200
Szymon Franciszek HOŁOWNIA - 131
Marek JAKUBIAK - 0
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ - 8
Mirosław Mariusz PIOTROWSKI - 2
Pawł Jan TANAJNO - 2
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI -189
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI - 0
Stanisław Józef ŻÓŁTEK - 2

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 (Kuźnia Raciborska, MOKSiR):

Robert BIEDROŃ - 20
Krzysztof BOSAK - 66
Andrzej Sebastian DUDA - 283
Szymon Franciszek HOŁOWNIA - 151
Marek JAKUBIAK - 2
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ - 16
Mirosław Mariusz PIOTROWSKI - 1
Pawł Jan TANAJNO - 2
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI - 205
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI - 3
Stanisław Józef ŻÓŁTEK - 3

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 (Turze, WOK):

Robert BIEDROŃ - 14
Krzysztof BOSAK - 74
Andrzej Sebastian DUDA - 352
Szymon Franciszek HOŁOWNIA - 201
Marek JAKUBIAK - 2
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ - 18
Mirosław Mariusz PIOTROWSKI - 2
Pawł Jan TANAJNO - 0
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI - 202
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI - 0
Stanisław Józef ŻÓŁTEK - 2

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 (Rudy, Szkoła Podstawowa):


Robert BIEDROŃ - 20
Krzysztof BOSAK - 117
Andrzej Sebastian DUDA - 472
Szymon Franciszek HOŁOWNIA - 235
Marek JAKUBIAK - 3
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ - 16
Mirosław Mariusz PIOTROWSKI - 0
Pawł Jan TANAJNO - 3
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI - 358
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI - 2
Stanisław Józef ŻÓŁTEK - 9

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 (Rudy, Szkoła Podstawowa):

Robert BIEDROŃ - 1
Krzysztof BOSAK - 37
Andrzej Sebastian DUDA - 263
Szymon Franciszek HOŁOWNIA - 86
Marek JAKUBIAK - 0
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ - 5
Mirosław Mariusz PIOTROWSKI - 0
Paweł Jan TANAJNO - 0
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI - 65
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI - 1
Stanisław Józef ŻÓŁTEK - 1

RAZEM (wg liczby zdobytych głosów):

Andrzej Sebastian DUDA - 1788 (39,74 %)
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI - 1208 (26,85 %)
Szymon Franciszek HOŁOWNIA - 923 (20,52 %)
Krzysztof BOSAK - 389 (8,65 %)
Robert BIEDROŃ - 74 (1,64 %)
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ - 72 (1,60 %)
Stanisław Józef ŻÓŁTEK - 19 (0,42 %)
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI - 7 (0,16 %)
Paweł Jan TANAJNO - 7 (0,16 %)
Marek JAKUBIAK - 7 (0,16 %)
Mirosław Mariusz PIOTROWSKI - 5 (0,11 %)

Frekwencja w gminie wyniosła 49,89 % (dla porównania: w 2015 - 35,10 %).

oprac. BK

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza