25 marca 2020

"Leczo dla tych, co leczą". Piekarnia-Cukiernia "Rynek" niesie pomoc potrzebującym

Piekarnia-Cukiernia "Rynek" z Kuźni Raciborskiej od dłuższego czasu ściśle współpracuje z Ośrodkiem LSO Diecezji Gliwickiej z siedzibą w Nędzy, która z kolei - zwłaszcza dziś - udziela wsparcia personelowi medycznemu m. in. z Raciborza.

 - Kochani, tym razem piszemy, bo potrzebujemy Waszego wsparcia i pomocy. Jest wspaniała akcja i człowiek, z którym już od jakiegoś czasu współpracujemy. Zawsze pierwszy i zawsze chętny, żeby pomagać. Tym razem przez sytuację, w jakiej znaleźliśmy się wszyscy, bierzemy udział w akcji "leczo dla tych co leczą" - pisze na swoim facebookowym profilu kuźniańska piekarnia.


- Chcielibyśmy tak, jak potrafimy, choć w niewielkim stopniu, podziękować lekarzom i personelowi medycznemu. Ośrodek LSO Diecezji Gliwickiej w Nędzy gotuje i dostarcza obiady. Nasze bułki przydają się do grochówki, a bułka tarta do kotletów. Staramy się również osłodzić prace naszemu szpitalowi i dziś pojechały do nich nasze babki piaskowe. Proszę wejdźcie w link i zapoznajcie się z tą wspaniałą akcją, a jak możecie, to dołączcie do nas - piszą właściciele "Rynku".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz