13 marca 2020

Komunikat Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kuźni Raciborskiej

Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Kuźni Raciborskiej przy ul. Klasztornej 45 zwraca się do mieszkańców Gminy z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie firmy do niezbędnego minimum.


 W związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi rozprzestrzeniania się w Polsce choroby zakaźnej wywołanej koronawirusem Covid-19 oraz w trosce o zdrowie Mieszkańców oraz naszych pracowników zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Gminnym Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Kuźni Raciborskiej przy ul. Klasztornej 45 do niezbędnego minimum.

Informujemy, że istnieje możliwość załatwienia wielu spraw elektronicznie poprzez e-mail czy też telefon. Informujemy również, że od 13 marca 2020 r. do odwołania nie będą realizowane legalizacyjne wymiany wodomierzy u Mieszkańców. W przypadku zaistnienia awarii prosimy o zgłoszenia telefoniczne - prace naprawcze będą wykonywane bez zbędnej zwłoki.

Szanowni Państwo, sytuacja jest wyjątkowa, postępując rozsądnie i odpowiedzialnie minimalizujemy zagrożenie zachorowania zarówno nas, jak również naszych bliskich oraz sąsiadów.

Strona GPWiK

Adresy e-mail: administracja@gpwik.pl; biuro@gpwik.pl; ksiegowosc@gpwik.pl;
Numery telefonów: (32) 414-72-38, (32) 414-72-51, 662-106-687 oraz 600-282-960.

GPWiK Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz