25 lutego 2020

Wiosenny stand-up w Kuźni Raciborskiej. Wystąpi Marcin Zbigniew Wojciech

Jak już zapowiadaliśmy, 27 marca o godz. 20:00 w restauracji "Nad Rudą" w Kuźni Raciborskiej odbędzie się II stand-up, w trakcie którego wystąpi pochodzący z Rybnika człowiek trojga imion, z których jedno jest nazwiskiem, czyli Marcin Zbigniew Wojciech.

Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu powinni się spieszyć, bowiem do sprzedaży trafiło tylko 50 wejściówek. Bilety w cenie 40 zł można nabywać we wspomnianej restauracji "Nad Rudą". Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Inicjatyw Muzycznych "SiM".


Marcin Zbigniew Wojciech. Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Stand-uper, aktor, kabareciarz. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat". Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Występuje na scenie od 12 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Na swoim koncie ma ponad 1500 występów. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT) (cyt. ze strony artysty).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz