05 stycznia 2020

Pomysłodawca "Pływadła" ogłasza konkurs na hasło promujące 21. edycję imprezy

Choć za oknem niskie temperatury, co nie znaczy, że nie można pomyśleć o czymś ciepłym, jak choćby o 21. edycji "Pływadła", które co prawda dopiero w czerwcu, jednak już teraz można proponować hasło, które przyświecać będzie tegorocznej imprezie.

Pomysłodawcą imprezy jest Bronisław Piróg i to do niego można bezpośrednio zgłaszać propozycje haseł. Czynić to można na dwa sposoby: pod nr tel.: 510-265-174 lub mailowo: bronislaw58.pirog@gmail.com. Można też je składać w wydziale promocji miasta Kędzierzyn-Koźle, w wydziale oświaty miasta Racibórz, u burmistrza Kuźni Raciborskiej czy u pani Marceliny Waśniowskiej - sołtysa wsi Turze.

Tematyka jest dowolna. Można brać pod uwagę to, że miasto Kędzierzyn-Koźle będzie obchodzić swoje 45-lecie, że to 21. "Pływadło" wchodzi w XXI wiek. Hasło powinno być krótkie, może się rymować i raczej winno być związane z pływadłami, Odrą, naszymi samorządami, czy może z olimpiadą w Tokio.


Jury spotka się w lutym w Turzu i tam wybierze w tajnym głosowaniu hasło obowiązujące na 21. spływie. Propozycje na hasło zbieramy do końca stycznia. Nagrodę sponsoruję sam osobiście (chyba, że jeszcze ktoś się dołoży). Nagroda za hasło będzie wręczona na mecie spływu, czyli 21 czerwca w Kędzierzynie-Koźlu.

Jeszcze jedna informacja - otóż w tym roku start nastąpi najprawdopodobniej na Kanale Ulga koło Auchan (to też można ująć w haśle).

oprac. BK
fot. arch. UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz