19 października 2019

Kuźniańska Jesień Kulturalna. MOKSiR zaprasza na wystawę prac fotograficznych konkursu "Lokalne Piękno"

W poniedziałek, 21 października o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się wernisaż fotograficzny, który jest owocem I edycji konkursu fotograficznego "Lokalne Piękno", którego inicjatorem był Zarząd Osiedla Stara Kuźnia i Urząd Miejski.

Udział w konkursie mógł wziąć każdy, kto wykonał fotografię na terenie gminy w terminie od 11 lipca do 12 września 2019 r. Dzięki Kuźni Kultury prace uczestników mogą teraz ujrzeć światło dzienne w  wydaniu, w jakim ujrzeli je jurorzy.

Nadesłano 59 fotografii konkursowych przez uczestników z naszej gminy, Nędzy, Sierakowic i Dąbrowy Górniczej. Zdjęcia przedstawiają Kuźnię Raciborską, Turze, Rudy, Rudę Kozielską, Budziska, Rudę oraz Siedliska. Teraz widzowie wystawy będą mogli osobiście przekonać się, które prace najpiękniej odzwierciedlają nasze otoczenie.

Uczestnicy, którzy nie zdołali do tej pory odebrać swojego kubka z nadrukiem nadesłanej na konkurs fotografii, będą mogli odebrać go podczas otwarcia wystawy, a potem do 25 października 2019 r., w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, ul. Słowackiego 4, pokój nr 3, Referat Edukacji, Sportu i Promocji. Po tym terminie nieodebrane kubki, zgodnie z ideą konkursu, będą wykorzystane do promowania gminy.

Zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy fotografii "Lokalne Piękno", która zaskoczy Was siłą swojego przekazu. 21 października 2019 r., godz. 17:00, MOKSiR  Kuźnia Raciborska - tu zobaczysz piękno, które Cię otacza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz