04 maja 2019

Ogrzewanie, fotowoltaika, finansowanie - odwiedź punkt konsultacyjny

Pomimo, że sezon grzewczy dobiega końca, temat niskiej emisji i smogu nie może zostać zepchnięty na drugi plan. Fatalna jakość powietrza w naszym regionie to poważny problem, który sam się nie rozwiąże. Dlatego wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego, przystępują do kolejnej edycji projektu "Gmina z (dobrą) energią 2".

Punkt konsultacyjny

Wszystkich zainteresowanych wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnego punktu konsultacyjnego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii ogrzewania, a także zapoznać się z informacjami na temat programu "Czyste Powietrze". Konsultacje na terenie Miasta Kuźnia Raciborska będą prowadzone 9 maja w Urzędzie Miejskim w godzinach od 12:00 do 17:00.

Działanie jest elementem projektu "Gmina z dobrą energią 2" realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Szczegóły na stronie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim oraz bezpośrednio pod nr telefonu: 732-888-349.

Dodatkowe informacje również na TEJ STRONIE.

UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz