19 września 2018

"Czyste Powietrze". Spotkanie informacyjne w ramach Krajowego Programu Priorytetowego

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej informują, że 26 września o godzinie 18:00 w sali MOKSiR przy ul. Klasztornej 9, odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach Krajowego Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".


Szanowni Mieszkańcy Gminy Kuźnia Raciborska,

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej informują, że 26 września 2018 r. o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przy ul. Klasztornej 9, odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach Krajowego Programu Priorytetowego "CZYSTE POWIETRZE".

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat ww. programu, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Szczególne zaproszenie kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych lub/i osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego, dla których Ministerstwo Środowiska przewiduje w ramach ww. programu dofinansowanie do wymiany starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych.


UM Kuźnia Raciborska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz