03 czerwca 2018

Targi ITM Polska z udziałem GK Rafamet

Trzy spółki należące do Grupy Kapitałowej Rafamet zaprezentują swoje możliwości podczas targów ITM Polska. Wspólna ekspozycja będzie zlokalizowana w pawilonie 4., na stoisku nr 19. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu w dniach 5-8 czerwca br.Targi ITM Polska to przemysł, biznes i nauka, to fabryka przyszłości na światowym poziomie - tymi słowami wydarzenie opisują jego organizatorzy. Jak informują, w ubiegłorocznej edycji wydarzenia uczestniczyło blisko 1000 firm i wystawców z 27 państw oraz niemal 18 tysięcy zwiedzających.

Projekt wspólnej ekspozycji trzech spółek należących do GK Rafamet

To istotne wydarzenie dla szeroko pojętego sektora przemysłu ciężkiego, dlatego też nie zabraknie w nim podmiotów Grupy Kapitałowej Rafamet. Uczestnicy targów będą mogli poznać bliżej możliwości firm Poręba 1798 Spółka z o. o., Rafamet S. A. oraz Odlewnia Rafamet sp. z o. o.  Wspólna ekspozycja trzech spółek stanie w strefie dedykowanej obrabiarkom i narzędziom: w pawilonie 4., na stoisku nr 19.

Marka Poręba oferuje sterowane numerycznie super ciężkie, ciężkie i średnie tokarki kłowe oraz płytowe, jak również wielkogabarytowe wiertarki i tokarko-wiertarki do głębokich otworów.
Goście poznańskich targów uzyskają także informacje na temat asortymentu firmy Rafamet: wielkogabarytowych obrabiarek karuzelowych czy ciężkich frezarek bramowych oraz oferty Odlewni Rafamet - producenta m. in. odlewów z żeliwa szarego oraz sferoidalnego i stopowego dla przemysłów maszynowego oraz automotiv, wytwarzanego również w oparciu o technologię lost foam.

Projekt wspólnej ekspozycji trzech spółek należących do GK Rafamet

Branżowe spotkanie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 5-8 czerwca. Poza salonem tematycznym "Mach-Tool", organizatorzy poznańskiego wydarzenia przygotowali także 6 innych stref tematycznych, a targom ITM Polska towarzyszyć będą również Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting i Subcontracting ITM Meetings.

Anna Koza / Adventure Media

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz