05 marca 2018

Z Emiratów na tarczy. Patryk Ogonowski nie dał rady rywalom

W dniach 1-4 marca w Abu Dhabi - stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich odbywały się Mistrzostwa Świata w brazylijskim ju-jitsu. W polskiej kadrze znalazł się kuźnianin Patryk Ogonowski, któremu niestety nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed roku, kiedy to zdobył srebrny medal.


W odróżnieniu od startu w Atenach, tym razem nasz reprezentant walczył w kategorii U21 (waga -77 kg). Jak sam zaznaczył, od początku nie było łatwo, ponieważ ta kategoria została mocno obsadzona. - Pierwsza walka poszła gładko poddaniem w około minuty z Belgiem. W następnej dałem się złapać w duszenie zawodnikowi z Emiratów. W trzeciej walce musiałem uznać wyższość zawodnika z Grecji - pisze na swoim facebookowym profilu Patryk.


Mimo przegranej, kuźnianin nie zamierza się poddać. - Bez jakiejś większej załamki, narzekania na ciężką rozpiskę czy usprawiedliwiania się. Mam jeszcze prawie trzy lata żeby się odkuć w tej kategorii. Błędów za dużo nie było i kwestia góra roku treningu, by zgarnąć złoto - dodaje P. Ogonowski.

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz