18 lutego 2018

"Kuźnia Mistrzów" oficjalnie otwarta. MKS Sparta z nową sala do ćwiczeń [VIDEO]

W sobotnie przedpołudnie, 17 lutego w Szkole Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej odbyło się uroczyste otwarcie "Kuźni Mistrzów", czyli nowej sali treningowej MKS Sparta Gold Team, która została zlokalizowana w dawnym holu prowadzącym na widownię hali sportowej.


W otwarciu nowego obiektu udział wziął poseł na Sejm RP Czesław Sobierajski, burmistrz Paweł Macha, radni, nauczyciele, sponsorzy, rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia treningowe, a także sami adepci sztuk walki od najmłodszych do najstarszych. Oddania sali do użytku poprzez przecięcie wstęgi dokonał poseł Sobierajski, burmistrz Macha, dyrektor SP Kinga Apollo oraz trener Sparty Maciej Kriwienok.


W programie otwarcia nowej sali, trenerzy wraz z zawodnikami przygotowali dla przybyłych gości pokaz umiejętności. - Długo czekaliśmy na ten moment - mówił Maciej Kriwienok - ale nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza kiedy bardzo się czegoś pragnie i mocno w to wierzy. Dzieci i ich bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. To dla nich to wszystko robimy - dodał trener klubu.Włodarze podziękowali wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania tego wspaniałego miejsca. Po oficjalnej uroczystości odbyły się pierwsze sparingi międzyklubowe, na których pojawili się zawodnicy okolicznych klubów.

Realizacja: Jacek Gąska, Bartosz Kozina
Fot. MKS Sparta Gold Team

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz