17 grudnia 2017

(Nie)zwyczajni. Przeczytaj książkę autorstwa kuźnianek

Sandra Kretek, Paulina Banaś, Wiktoria Klimowska, Michalina Kowol i Marta Szostak są uczennicami klasy pierwszej II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu. Wspólnie napisały książkę pt. "(Nie)zwyczajni", którą można przeczytać w internecie. Książka ponadto bierze udział w konkursie pn. "Misja Książka".


O książce:

W momencie kiedy życie traci sens i nie masz już nadziei na lepsze jutro, potrzebny jest ktoś (nie)zwyczajny. Asia, Artur i Ismena to nastolatkowie borykający się z pewnymi problemami. Podejmują decyzje, które mają zmienić ich życie raz na zawsze. Na swojej drodze ku szczęściu spotkają różne osoby. Ale czy ich decyzje okażą się słuszne? Czy ludzie, których obdarzą zaufaniem, będą tego warci? Czasem wystarczy jeden mały krok i czyjaś pomocna dłoń, żeby odzyskać sens i radość życia. Odważysz się?


Autorki są uczennicami klasy pierwszej II LO w Raciborzu. Swoje humanistyczne zainteresowania przelewają na papier, dostrzegając z nadzwyczajną wrażliwością, przywary współczesnego świata, nie tego wielkiego, z pierwszych stron portali informacyjnych, lecz tego małego, zwykłego, który jest nam najbliższy.

Opowieść można przeczytać pod TYM LINKIEM. A głosować można TUTAJ.

oprac. BK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz