11 lipca 2017

Młodzież z Kościoła In Plus chce nieść pomoc osobom poszkodowanym w nawałnicy

Młodzież z Kościoła In Plus poradziła sobie z uprzątnięciem Koloseum, więc chcą również pomóc osobom poszkodowanym w wyniku nawałnicy. Kontaktować się można telefonicznie pod numerem: 661-068-841 (Katarzyna Grabowska) lub zgłosić się mailowo na fanpage'u Koloseum. Szczegóły poniżej:


Na fanpage'u Koloseum czytamy:

Huragan, tornado czy trąba powietrzna - niewątpliwie to, co przeszło w piątek nad Kuźnią, było straszne w skutkach. Do tej pory słyszymy huk pił mechanicznych tnących drewno i widzimy strażaków usuwających to wszystko. Niestety, we wszystkim są priorytety i nie zdażą od razu pomóc wszystkim.

Jak widzieliście, młodzież z Kościoła In Plus poradziła sobie z ogarnięciem zapuszczonego amfiteatru w dwa dni i teraz też nie chcemy zostać bezczynni!

Jeśli nadal walczysz ze swoim ogrodem, masz sąsiada, który sam sobie nie poradzi, bo np. wyrwało mu cały sad czy ogrodzenie, to zgłoś się do nas. POMOŻEMY! Dziewczyny i chłopaki, ci silni i mniej silni są gotowi, by ciąć drzewa czy grabić drobne gałązki. Napisz nam na tej stronie lub zadzwoń pod numer: 661 068 841 - Kasia Grabowska - lider młodzieżowy Kościoła In plus.

Postaramy się zrobić co w naszej mocy. Nie wstydź się prosić o pomoc!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz