05 czerwca 2017

Targi ITM Polska 2017 z udziałem GK RAFAMET

Fabryka Obrabiarek RAFAMET, PORĘBA 1798 Machine Tools oraz Odlewnia RAFAMET - te firmy będą reprezentować Grupę Kapitałową RAFAMET podczas targów ITM Polska 2017. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu, w dniach 6-9 czerwca br. Wspólne stoisko znajdzie się w pawilonie 4, przy miejscu nr 22.


Podczas targów "ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny" prezentowane są produkty i rozwiązania związane z szeroko pojętym przemysłem; m. in. z kolejnictwem, spawalnictwem, hutnictwem, a także metalurgią, plastyczną obróbką metalu i motoryzacją. To największe targi przemysłowe w Polsce i liczące się w Europie spotkanie branżowe (blisko 50 % uczestników stanowią zagraniczni goście). W ubiegłym roku w wydarzeniu uczestniczyło niemal 1000 wystawców z 27 państw, targi odwiedziło 17,5 tysiąca profesjonalistów.

Targi ITM Polska 2017 będą miały miejsce w Poznaniu, w dniach 6-9 czerwca. W tym samym czasie odbędą się również Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Subcontracting ITM Meetings. W ramach ITM Polska zorganizowanych zostanie 7 salonów tematycznych, w tym Mach-Tool (poświęcony obrabiarkom i narzędziom) i Metalforum (dedykowany metalurgii, hutnictwu, przemysłowi metalowemu).

Wizualizacja stoiska GK RAFAMET Targi ITM

W strefie Mach-Tool, a dokładniej - w pawilonie 4, przy miejscu nr 22, usytuowana zostanie ekspozycja trzech marek należących do Grupy Kapitałowej RAFAMET. Wspólne stoisko dostarczy informacji na temat oferty produktowej oraz usług firm z Kuźni Raciborskiej.

Swoje możliwości zaprezentują: PORĘBA 1798 Machine Tools sp. z o. o. skupiona na sprzedaży super ciężkich, ciężkich i średnich tokarek kłowych oraz płytowych, jak również wielkogabarytowych wiertarek i tokarko-wiertarek do głębokich otworów; Fabryka Obrabiarek RAFAMET S. A. (podmiot dominujący GK RAFAMET) oraz Odlewnia RAFAMET sp. z o. o. - producent odlewów z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego specjalizujący się w produkcji jednostkowej i małoseryjnej odlewów ciężkich.

Warto przypomnieć, że PORĘBA 1798 Machine Tools jest jednostką zależną GK RAFAMET od ubiegłego roku. Firma rozwija markę "Poręba 1798". Pierwsze zamówienia na tokarki sygnowane znakiem "Poręba 1798" zostaną dostarczone odbiorcom z Indii i Iranu jeszcze w tym roku. Marce dedykowana jest osobna strona internetowa: www.poreba1798.com.

Anna Koza / Adventure Media
 
***

Fabryka Obrabiarek RAFAMET S. A. z Kuźni Raciborskiej jest jednym z kilku na świecie producentów obrabiarek specjalnych do obróbki zestawów kołowych pojazdów szynowych (kolej, metro, tramwaje). Wykonuje również, na jednostkowe zamówienia, wielkogabarytowe obrabiarki specjalistyczne dla odbiorców w sektorach: energetycznym, maszynowym, stoczniowym, hutniczym oraz zbrojeniowym. Udział eksportu w sprzedaży to około 70-80 %. Kapitał zakładowy wynosi 43.187.010,00 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz