05 marca 2017

Marcin "Różal" Różalski specjalnym gościem w MOW [VIDEO]

Zawodowy kick-boxer i zawodnik MMA (mieszanych sztuk walki) wagi ciężkiej oraz były Mistrz Świata organizacji ISKA i WKA w formule K-1 Marcin "Różal" Różalski gościł w piątek, 3 marca w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kuźni Raciborskiej.Popularny "Różal" przybył do kuźniańskiego MOW na zaproszenie Tomasza Jabłonki - na co dzień nauczyciela wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej oraz Michała Musioła - wychowawcy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. W trakcie ponadgodzinnej pogadanki uczestnicząca w spotkaniu młodzież mogła się dowiedzieć m. in. ile tatuaży ma na sobie zawodnik, co oznaczają symbole zawieszone na szyi, ile trwała najszybsza walka na ringu oraz jak znosi porażki.

My natomiast zapytaliśmy "Różala", co czuje będąc w narożniku ringu, skąd wzięło się zainteresowanie zwierzętami ("Różal" jest wielkim miłośnikiem zwierząt oraz obrońcą ich praw), a także co sądzi o polityce i politykach.


Z Kuźni Marcin Różalski wraz z Tomaszem Jabłonką udali się do MOW w Rudach, gdzie odbyli pogadankę z tamtejszą młodzieżą.

Realizacja: Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz