13 stycznia 2017

Ćwierć wieku WOŚP. Program finału w Kuźni Raciborskiej

Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia w całym kraju oraz poza jego granicami odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwestujących z kolorowymi puszkami nie zabraknie również w naszej gminie. Po południu natomiast - jak co roku - program artystyczny w MOKSiR.


W programie 25. Finału WOŚP w Kuźni Raciborskiej znajdą się (początek o godz. 17:00):

- występy przedszkolaków
- koncert solistów MOKSiR
- aukcja
- koncert zespołu Contrapunk.


Przypomnijmy, że do kuźniańskiego sztabu zgłosiło się 20 wolontariuszy, którzy z charakterystycznymi, kolorowymi puszkami zbierać będą datki zarówno na terenie naszej gminy (Kuźnia Raciborska, Turze i Rudy), jak i poza nią (Nędza, Zawada Książęca).


Zebrane pieniądze zostaną tym razem przeznaczone na zakup sprzętu medycznego potrzebnego dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz