26 grudnia 2016

Uczniowie z SSP w Budziskach wprowadzili publiczność w klimat świąt

17 grudnia w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbyło się przedstawienie jasełkowe wystawione przez dzieci uczęszczające do Społecznej Szkoły Podstawowej w Budziskach.Spektakl podzielony był na trzy części. Najmłodsze przedszkolaki powitały widzów i przeniosły nas w klimat bożonarodzeniowy. W drugiej części pastuszkowie gościli w swych skromnych progach Lucyfera, zaś w trzeciej odsłonie oglądaliśmy odwiedziny pastuszków, mędrców i dzieci w stajence. Spektakl ten był przeplatany utworami muzycznymi granymi i śpiewanymi przez naszych uzdolnionych muzycznie uczniów.


W holu MOKSiR-u goście mogli delektować się smakołykami przygotowanymi przez rodziców m. in. ciasteczkami, pierogami czy kiełbaską z grilla. Dla starszych przygotowana była również kawa, zaś dla najmłodszych milusińskich gorąca czekolada.


Gorąco dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom za pomoc w przygotowaniu widowiska. Serdeczne podziękowania składamy również dyrektorowi Michałowi Ficie oraz pracownikom Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej za udostępnienie sali i bezinteresowną pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.


Podziękowania składamy również na ręce redakcji portalu tylkokuznia.info za publikowanie artykułów i ogłoszenie dotyczących naszej szkoły.

Materiał nadesłany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz