13 grudnia 2016

Rodzinny festyn mikołajkowo-świąteczny za nami! [FOTO]

Kiermasz świątecznych ozdób, kawiarenka u św. Mikołaja z fantastycznymi wypiekami, kącik dla dzieci, losowanie nagród oraz występy młodych artystów - tak w skrócie przedstawiał się rodzinny festyn mikołajkowo-świąteczny, który już po raz 15. odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej.


Organizatorem tego dorocznego przedsięwzięcia była Rada Rodziców oraz Dyrekcja ZSO. Mimo chłodu, jaki panował w niedzielny wieczór na dworze, do hali sportowej, w której odbywał się festyn, przybyły prawdziwe tłumy kuźnian. Nie było stoiska, które nie byłoby oblegane przez chętnych zakupić świąteczne kartki czy inne ozdoby lub skosztować aromatycznej kawy czy zakupić świątecznych wypieków.
Całość dopełniły występy młodych artystów, którzy tańczyli, śpiewali i recytowali wiersze. Nieodzowną częścią festynu była oczywiście wizyta św. Mikołaja, który przybył do szkoły wraz ze swym anielskim orszakiem. Na koniec wśród osób, które zakupiły losy, odbyło się losowanie cennych i atrakcyjnych nagród.


Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz