02 listopada 2016

"Bądź rycerzem - zawalcz o życie". Wkrótce X Parada św. Marcina

Zespół Szkół Ogólnokształcących oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zapraszają 11 listopada 2016 r. na Paradę i Festyn św. Marcina, który odbędzie się już po raz dziesiąty.
Festyn ma charakter charytatywny i zdrowotny. W tym roku dedykujemy go ponownie szeroko pojętej profilaktyce zdrowotnej skierowanej przede wszystkim do Panów. Zlokalizowane przy szkole stanowiska medyczne umożliwią im badanie ciśnienia oraz poziomu cukru we krwi. Na panów czekają też informacje na temat bezpłatnych badań z zakresu profilaktyki chorób prostaty. Nasz festyn wpisuje się w działania światowej - najbardziej męskiej akcji charytatywnej

Znamy ogólną niechęć płci męskiej do dbania o swoje zdrowie i chcemy to zmieniać. Nasi uczniowie chcą mieć zdrowych ojców!


Na festynie nie zabraknie tradycyjnych rogali marcinkowych, zapraszamy na tradycyjną grochówkę, kartofle pieczone z sosem czosnkowym oraz chleb ze smalcem.

Na najmłodszych czeka stoisko ze świecącymi balonami (już przy MOKSiR) oraz pałeczkami fluorescencyjnymi.


Rozstrzygniemy też konkurs na najpiękniejszy lampion - na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Całości dopełni niezwykły koncert w wykonaniu zespołu "Chwila nieuwagi".

UWAGA! Mała zmiana dotycząca punktu początkowego wymarszu orszaku św. Marcina: Wymarsz korowodu nastąpi po Mszy Św. w intencji Ojczyzny (która rozpocznie się o godz. 16:00). Wyjście ok. godz. 17:00 z placu przy MOKSiR w Kuźni Raciborskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz