22 września 2016

Nabór na zajęcia w Kuźni Kultury!

Tańczysz, śpiewasz, malujesz, masz talent aktorski, a może kochasz muzykę? Być może to tylko Twoje marzenia? Czas je spełnić i rozwinąć swój talent. Kuźnia Kultury zaprasza na nabór do zespołów, sekcji i kół zainteresowań na sezon 2016/2017.Najlepsza kadra instruktorska, przyjazna atmosfera, bogata i ciekawa oferta zajęć od 4 do 100-latka, konkurencyjne ceny zajęć i w końcu świetna zabawa, i możliwość twórczego spędzenia czasu wolnego.

Nie zastanawiaj się i przyjdź lub zapisz swoje dziecko na zajęcia!

MUZYKA
- zajęcia gitarowe dla początkujących pod kierunkiem Sławomira Rybińskiego - spotkanie organizacyjne w piątek, 16 września o godz. 18:00.

ZAJĘCIA WOKALNE
- zajęcia wokalne pod kierunkiem Tomasza Kurija - startujemy od 15 września;
- zespół wokalny pod kierunkiem Tomasza Kurija - startujemy od 20 września;
- zajęcia gitarowe dla zaawansowanych pod kierunkiem Sławomira Rybińskiego - start w piątek, 16 września o godz. 18:00;
- zajęcia perkusyjne pod kierunkiem Bartłomieja Plewki - start od 22 września;
- lekcje gry na pianinie pod kierunkiem Piotra Kotasa - zajęcia rozpoczynamy od października.

TANIEC
- Zespół "Promyczek" i "Promyk" zapraszają chętne tancerki do wspólnej przygody z tańcem. Zajęcia w każdy piątek od godz. 15:00 w sali baletowej w MOKSiR. Zajęciom mażoretkowym towarzyszy obowiązkowa gimnastyka, która odbywa się w każdy czwartek w godz. 15:30-16:00 w hali sportowej przy starej szkole.

W gamie zajęć tanecznych proponujemy również taniec współczesny dla chętnej młodzieży powyżej 13. roku życia. Zajęcia startują od października.

PLASTYKA
- SZCZĘŚLIWY ŚWIAT TWORZENIA - czyli zajęcia z zakresu arteterapii dziecięcej pod kierunkiem Anny Kijek - w dwóch grupach wiekowych: przedszkolaki zapraszamy w czwartek w godz. 16:00-17:30, klasy 1-3 w środę w godz. 16:00-17:30, startujemy od początku września;
- warsztaty sztuki dla klas 4-6 i gimnazjalistów pod kierunkiem Anny Kijek - zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godz. 18:00-19:30.

TEATR
- Spotkanie organizacyjne odbędzie się 26 września o godzinie 17:00 w budynku MOKSiR. Zajęcia pod kierunkiem Mateusza Goli. Zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 12. roku życia.

INNE
- Świetlica MOKSiR pod kierunkiem Wiolety Pewniak - zajęcia rozpoczynamy od początku września.

- DIY - Zrób To Sam - zajęcia praktyczno-techniczne, które prowadzi Wioleta Pewniak, startują od początku września.

SPORT
- Zumba Fitness w każdą środę w godz. 19:00-20:00 - startujemy od 7 września.
- Aerobik w poniedziałki i czwartki w godz. 19:45-20:45 - rozpoczynamy w poniedziałek, 5 września.

SENIOR
- Uniwersytet Trzeciego Wieku - zajęcia rozpoczynamy od października.

Więcej informacji w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przy ul. Klasztornej 9; tel. 32 / 419-14-07.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz