03 czerwca 2016

Podstawówka z Rud walczy o nowoczesne boisko

Z inicjatywy organu prowadzącego Gminy Kuźnia Raciborska, Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Rudach bierze udział w konkursie "Kolorowe boiska". Główną nagrodą w konkursie jest budowa boiska o sztucznej nawierzchni.Konkurs polega na głosowaniu na film, który nagrali uczniowie szkoły - znajduje się on TUTAJ. Jest to film promujący szkołę, a w rolach głównych występują uczniowie. Głosowanie odbywa się poprzez adres mailowy. Głosować można raz dziennie od 1 do 17 czerwca 2016 roku. Główną nagrodą w konkursie jest budowa boiska o sztucznej nawierzchni!

Na szkolnej stronie internetowej czytamy: "Znając możliwości mobilizacyjne naszej szkolnej i lokalnej społeczności można być optymistą, bo może się udać. Zwłaszcza, że w dotychczasowych edycjach tego konkursu zwycięzcami były szkoły w małych miejscowościach. Liczymy bardzo na wsparcie rodziców naszych uczniów, absolwentów, przyjaciół szkoły, osób życzliwych, których w naszej społeczności nie brakuje. Prosimy zarówno o głosowanie na stronie internetowej oraz przekazanie informacji rodzinie, znajomym, wszystkim, którzy mogliby wesprzeć naszą szkołę. Za wszelkie wsparcie i działania będziemy bardzo wdzięczni".

Aktualnie rudzka szkoła znajduje się na drugim miejscu z 1509 głosami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz