02 marca 2016

Zespół "Miraż" z Raciborza uświetni spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych "Babiniec" przy współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, które odbędzie się we wtorek, 8 marca w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.


Święto pań rozpocznie się o godz. 16:30 w holu MOKSiR, gdzie odbędą się "targi rzemiosła", podczas których będzie można poznać niezwykłe kobiety, które na co dzień wykonują ciekawe profesje. "Targi" będą również okazja do skorzystania z zabiegów, konsultacji lub zakupienia ręcznie wykonanych wyrobów lokalnych artystek.


O godz. 18:00 natomiast w sali widowiskowej Kuźni Kultury rozpocznie się koncert życzeń dla mieszkanek Kuźni Raciborskiej z udziałem raciborskiego zespołu "Miraż".

SKA "Babiniec" zaprasza ponadto Panów do składania życzeń dla swoich Pań z okazji ich święta. Życzenia można przesłać na adres organizatorów (ska.babiniec@wp.pl). Nadesłane życzenia podczas koncertu będą przekazane wraz z imienną dedykacją i piosenką. - Wyślij życzenia już dziś! - nawołują organizatorzy.

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz