27 maja 2015

W niedzielę był koncert - teraz internetowa licytacja

Oryginalna piłka meczowa z podpisami siatkarzy i trenera Świderskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, kamizelka Justyny Kowalczyk, w której zawodniczka startowała w zawodach z cyklu w Tour de Ski w Oberstdorfie czy trójkołowy rower Kamrad - to przedmioty, które można wylicytować w ramach aukcji, która była częścią składową koncertu charytatywnego pn. "GraMY dla Asi".
Koncert odbył się w niedzielne popołudnie, 24 maja. W jego trakcie nie tylko grano i zbierano pieniądze do puszek, ale również licytowano rozmaite gadżety, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Joanny Maciejskiej-Tul, która zmaga się z chorobą nowotworową.

Przedmioty, których nie udało się zlicytować podczas trwania koncertu, zostały wystawione na aukcję, której ciąg dalszy odbywa się w internecie, a dokładniej - na facebookowym profilu MOKSiR. Licytacja rozpoczęła się 25 maja, a zakończy 1 czerwca. Cenę można podbijać wpisując konkretną kwotę w komentarzu pod danym przedmiotem.

1. Oryginalna piłka meczowa z podpisami siatkarzy i trenera Sebastiana Świderskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

CENA WYWOŁAWCZA 100 zł

2. Sportowa kamizelka z prestiżowych wyścigów w Tour de Ski w Oberstdorfie z autografami Justyny Kowalczyk, wielokrotnej medalistki Igrzysk Olimpijskich, multimedalistki Mistrzostw Świata oraz czterokrotnej zdobywczyni Kryształowej Kuli Pucharu Świata

CENA WYWOŁAWCZA 200 zł

3. Nowy Rower Kamrad, obniżona rama, wygodne siodełko, światła tył i przód, aluminiowe pedałyCENA WYWOŁAWCZA 800 zł 
Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na dalsze leczenie i rehabilitację Asi. To niesamowita okazja, by zdobyć niepowtarzalne przedmioty, ale przede wszystkim, by pomóc wspaniałej kobiecie, która właśnie toczy walkę o życie.

Istnieje również możliwość wpłacenia darowizny na subkonto Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „Babiniec” z dopiskiem „DAROWIZNA NA PROGRAM SKARBONKA - JOANNA MACIEJSKA-TUL”; nr konta 65 8475 1032 2004 3400 9428 0003.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz