25 maja 2015

Kuźnia Kultury zagrała dla Asi [FOTO]

W niedzielne popołudnie, 24 maja w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbył się koncert charytatywny, z udziałem lokalnych artystów. Podczas koncertu odbyła się również licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Joanny Maciejskiej-Tul.
Na scenie zaprezentowali się gitarzyści i wokaliści, ćwiczący na co dzień swój warsztat pod okiem instruktorów Kuźni Kultury: Alicja Mielewczyk, Aleksandra i Dawid Erynkwajt, Mateusz Szmitka, Natalia Skarupa, Maryla Banachowska, Kacper Kruszelnicki, Julia Marek, Patrycja Serafin, Aleksander Czogała, Adam Kubacki, Nikola Mentelska, Michaela Koczy, Kamila Til, Paulina Persińska, Karolina Kania, Natalia Tul i Renata Galas. Podczas koncertu zaprezentowały się również zespoły: Biegnij, Grubasie, Biegnij, raciborska Sudarynja, Arton z Rybnika (z którym wystąpiła J. Maciejska-Tul) oraz Paweł Polok i jego Kapela ze Śląska.


Oprócz występów, organizatorzy koncertu (MOKSiR oraz SKA "Babiniec") przeprowadzili licytację przedmiotów należących m. in. do Justyny Kowalczyk (opatrzony autografem plastron i kamizelka, w której zawodniczka startowała w zawodach z cyklu w Tour de Ski w Oberstdorfie), obrazek, trójkołowy rower "Kamrad", szalik i koszulka klubu siatkarskiego Assseco Resovia Rzeszów oraz piłki do gry w siatkówkę klubu Zaksa Kędzierzyn-Koźle. część z tych przedmiotów będzie można licytować na facebookowym profilu MOKSiR.Fot. Bartosz Kozina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz