13 stycznia 2015

Operetka na deskach MOKSiR - ROZWIĄZANIE KONKURSU

Redakcja portalu tylkokuznia.info wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji ogłasza konkurs, w którym będzie można stać się właścicielem dwóch pojedynczych - bezpłatnych wejściówek na widowisko muzyczne pod tytułem: "Szczęśliwego Nowego Roku, czyli Operetkowe Qui Pro Quo", które odbędzie się w niedzielę, 18 stycznia o godz. 18:00.PYTANIE KONKURSOWE:

Proszę podać nazwę zespołu, który wystąpił na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji podczas uroczystego koncertu związanego z ponownym otwarciem sali widowiskowej.


Na poprawne odpowiedzi czekamy do czwartku, 15 stycznia do godziny 12:00. Można je nadsyłać na adres redakcja@tylkokuznia.info. W tytule wiadomości należy wpisać "KONKURS - OPERETKA" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Wygrywają te osoby, które jako pierwsze przyślą poprawne odpowiedzi.

Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomione drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Wejściówkę - za okazaniem dowodu osobistego - będzie można odebrać przed koncertem przy kasie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.

***

W związku z tym, że odpowiedzi na zadane przez nasz wczoraj pytanie przyszły dość szybko (a - jak zaznaczyliśmy - wygrywają te dwie osoby, które jako pierwsze podadzą poprawną odpowiedź), konkurs uważamy za zakończony.

Tak więc prawidłową odpowiedzią (niestety, zdarzały się też błędne) na pytanie: Proszę podać nazwę zespołu, który wystąpił na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji podczas uroczystego koncertu związanego z ponownym otwarciem sali widowiskowej - jest ORKIESTRA KAMERALNA "SILESIAN ART COLLECTIVE". Przypomnijmy, że zespół wystąpił na deskach Kuźni Kultury 5 stycznia 2014 r.

A nagrodę w postaci pojedynczej, bezpłatnej wejściówki na niedzielny koncert pt. "Szczęśliwego Nowego Roku, czyli Operetkowe Qui Pro Quo" otrzymują: Magdalena Kudla oraz Roman Skarupa.

Serdecznie gratulujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz