03 grudnia 2014

KULTURAlności MOKSiR - Grudzień 2014

Jasełka, Dzień Wolontariusza, czy koncert dobroczynny Szlachetnej Paczki - to część atrakcjom jakie na ostatni miesiąc 2014 roku przygotował dla mieszkańców gminy Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. >>>POZNAJ SZCZEGÓŁY<<<

DZIEŃ WOLONTARIUSZA
5 grudnia, godz. 17:00, sala konferencyjna MOKSiR

Corocznie, 5 grudnia, obchodzony jest dzień wolontariusza - święto wszystkich ludzi dobrej woli, którzy poświęcają swój czas i energię pomagając innym.

Chcąc docenić prace wolontariuszy, 5 grudnia o godzinie 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przy ul. Klasztornej 9 odbędzie się uroczystość uhonorowania wolontariuszy działających w Stowarzyszeniach na terenie gminy Kuźnia Raciborska.

***

FESTYN MIKOŁAJKOWY
6 grudnia, godz. 16:00, Zespół Szkół Ogólnokształcących

Zespół Szkół Ogólnokształcących oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej serdecznie zaprasza na festyn mikołajkowy, który odbędzie się w sobotę, 6 grudnia w godz. 16:00-19:00 w ZSO przy ulicy Piaskowej 28.

Zapraszamy gorąco, przybywajcie całymi rodzinami. W programie imprezy między innymi: występy artystyczne dzieci i młodzieży szkolnej oraz podopiecznych Kuźni Kultury, malowanie twarzy, kolorowa wata cukrowa i popcorn, bogato wyposażona kawiarenka oraz kiermasz ozdób świątecznych i oczywiście spotkanie z Mikołajem.

HO HO HO! CZEKAMY NA WAS! DO ZOBACZENIA!

***

KONCERT DOBROCZYNNY SZLACHETNEJ PACZKI
21 grudnia, godz. 18:00, sala widowiskowa MOKSiR

SZLACHETNA PACZKA od 14 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc dla rodzin w potrzebie, a pomostem między nimi są SuperW, czyli wolontariusze Paczki. Ciepły szlafrok, lodówka czy buty na zimę dla dzieci, mają wielką wartość dla obdarowanych. Jednak w Paczce to nie rzeczy są najważniejsze. Największym prezentem dla żyjących w zapomnieniu jest świadomość: "Ktoś o mnie pamięta, ktoś we mnie wierzy". Paczka jest impulsem dla tych, którzy mierzą się z trudnościami, impulsem do dalszej walki o poprawę swojego losu.

Szlachetna Paczka - po raz pierwszy w naszym mieście. Zapraszamy gorąco na Koncert Dobroczynny Szlachetnej Paczki. Na deskach Kuźni Kultury wystąpi raciborski zespół MIRAŻ.

Wstęp wolny

***

KOLĘDOWO-JASEŁKOWO
7, 12, 14, 16 grudnia, sala widowiskowa MOKSiR

Grudzień to miesiąc pełen niespodzianek i wydarzeń, które mają wyjątkowy czar.

Życzymy radosnego, pełnego ciepła i miłości oczekiwania na Boże Narodzenie. Niech ten przedświąteczny czas będzie okazją do wspólnych spotkań w przyjaznym gronie. Zapraszamy na Jasełka i Spotkania Świąteczne przygotowane przez dzieci i młodzież szkolno-przedszkolną z Naszej Gminy.

7. 12. 2014, godz. 16:00 - KONCERT ŚWIĄTECZNY, na który zaprasza Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży Wczoraj, Dziś i Jutro "Bajtel".

12. 12. 2014, godz. 17:00 - SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE dla dzieci, organizowane przez Przedszkole nr 1 w Kuźni Raciborskiej.

14. 12. 2014, godz. 16:30 - PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Budziskach.

16. 12. 2014, godz. 17:00 - JASEŁKA, na które zapraszają podopieczni Przedszkola nr 2 w Kuźni Raciborskiej.

Wstęp wolny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz