26 listopada 2014

"Mamy niepodległą" - gimnazjaliści dzielą się dobrą nowiną

Projekt "Mamy niepodległą" miał za zadanie przypomnieć wszystkim, z jak ważnym wydarzeniem mieliśmy do czynienia 11 listopada 1918 roku. I nie chodzi tylko o zakończenie I wojny światowej - tego dnia Polska odzyskała przecież niepodległość!

Dlatego Samorząd Gimnazjum rozesłał do wielu osób i instytucji kartki z życzeniami z okazji Święta Niepodległości. - Chcieliśmy podzielić się radością i dobrą nowiną z jak największą ilością osób. Cieszymy się też bardzo, że wielu adresatów życzeń przysłało nam INFORMACJE ZWROTNE. Dlatego sporządziliśmy mapkę naszej miejscowości, na której zaznaczyliśmy biało-czerwonymi chorągiewkami adresy, z których one dotarły - relacjonują uczniowie gimnazjum.

W akcję włączyło się wielu gimnazjalistów, którzy wypisywali adresy i życzenia, a także pracowali przy tworzeniu mapki i gazetki pod kierunkiem opiekunów Samorządu - Alicji Kołton i Arkadiusza Mroza.

/Materiał nadesłany/

1 komentarz:

  1. Czy to nie jest trochę dziwne,iż żaden z wielkiej kuźniańsko-rudzkiej i trochę-gminnej czwórki przed i powyborczych dzienno-nocnych dyskutantów-komentatorów nie znalazł minuty czasu na podziękowanie naszej młodzieży za tę piękną inicjatywę? Nie martwmy się.Oni będą milczeć przez kolejne cztery lata. W tym czasie będzie mogło się na tym portalu pisać i komentować normalnie.A młodym bardzo dziękujemy za piękną inicjatywę. Liczymy na kolejne. (wyborcy wyborców i dobra)

    OdpowiedzUsuń