22 października 2014

PEC przeprowadzi ankietę wśród mieszkańców Kuźni

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S. A. z Jastrzębia Zdroju informuje, że w dniach od 21 października do 15 listopada przeprowadzi wśród  mieszkańców ankietę, mającą na celu oszacowanie skali zainteresowania podłączeniem swoich budynków mieszkalnych do planowanej budowy sieci ciepłowniczej.Ankietyzację przeprowadzą pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (PEC) z Jastrzębia Zdroju, posiadający identyfikatory imienne opatrzone swoim zdjęciem i mający ważne upoważnienie wystawione przez PEC.

Wypełnienie ankiety do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów. W trakcie wizyt pracowników PEC nie będą również zawierane żadne umowy cywilno-prawne.

Jednocześnie PEC zwraca się z prośbą o zwrot wypełnionych ankiet, w terminie do końca miesiąca listopada bieżącego roku.

Żródło: UM w Kuźnia Raciborska

5 komentarzy:

 1. Myślę ,że lokatorów bloków komunalnych nikt o zgodę nie będzie pytał,przecież tak zatruwają nam powietrze w Kuźni R.

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja sobie nie życzę łażenia po domu ankiety niech zostawia w urzędzie kto będzie chciał wypisze

  OdpowiedzUsuń
 3. nie obrażaj mnie mieszkam w komunalce i wszystko mam na prąd.bo stać mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. tak jak zatruwają w domkach jednorodzinnych to jest masakra wieczorem dychać nie idzie jak każdy w piecu zapali. ja jestem za gazem miejskim w Kuźni

  OdpowiedzUsuń
 5. Sorry,ale dym nas tak nie zatruwa jak smród z "podobno nowej" oczyszczalni ścieków.Co druga ,trzecia noc.......to dopiero dychać nie idzie!!!! Kto tam do cholewki pracuje?A pan Kostka śpi?Żenada!!!!Nowa oczyszczalnia.Stara tak nie śmierdziała.Kolejne pieniądze gminy wywalone w błoto.

  OdpowiedzUsuń