12 czerwca 2014

6x6 czyli sześciu Spartan z sześcioma medalami

7 czerwca w Rybniku odbyły się V Mistrzostwa Śląska w Ju-Jitsu sportowym, w którym udział wzięli zawodnicy Sparty Gold Team z Kuźni Raciborskiej.

Spartan reprezentowali: Małgorzata Piela, Łukasz Miś, Jakub Majer, Damian Grobosz, Mateusz Kiec, Krzysztof Górski, zaś ja wraz z Markiem oraz Tomaszem Jabłonką zajęliśmy się sędziowaniem walk na zasadach BJJ. Na całych zawodach zjawiło się ok. 200 osób z 26 klubów. Przebiegły one sprawnie i bez większych opóźnień.Nasi zawodnicy pokazali bardzo wysoki poziom podczas walk. Zdobyliśmy w sumie 6 medali. Gosia złoto w kat. -48 kg białe pasy oraz brąz w -55 kg. Łukasz złoto w Junior -73 kg. Kuba złoto +81 kg junior, Damian srebro senior białe pasy -77 kg, Krzysiek brąz w niebieskich pasach +94 kg.


Dla Mateusza i Gosi był to pierwszy start w zawodach, pokazali bardzo dobry poziom walk, mimo krótkiego stażu treningowego. Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi w byłej szkole podstawowej. Więcej informacji i pytania na oficjalnym koncie na facebooku.

Wojciech Płachciak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz