06 maja 2014

Tańcowali i podłogi nie żałowali

25 kwietnia Przedszkole nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu po raz drugi zorganizowało Gminny Konkurs Taneczny pt: "Tańcz, nie żałuj podłogi".
Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. Oficjalnego otwarcia konkursu dokonała dyrektor przedszkola Renata Domańska, serdecznie witając wszystkich przybyłych gości. Do rywalizacji przystąpiły przedszkola z terenu Gminy Kuźnia Raciborska. Wszystkie zespoły wykazały się dużym zaangażowaniem w choreografię, repertuar czy stroje. Jury po długiej debacie przyznało wszystkim zasłużone I miejsca.


Po części konkursowej wystąpili zaproszeni goście: zespół mażoretek działający przy MOKSiR w Kuźni Raciborskiej, Specgroup - tańczący hip-hop i breakdance oraz gwiazdy wieczoru: Aleksander Piecha - najlepszy tancerz salsy kolumbijskiej w Europie wraz z niesamowitą partnerką Justyną Sobocińską z rybnickiej Szkoły Salsy El PACHANGUERO. Po występach gości wszystkie dzieci oraz dorośli z wielkim entuzjazmem obejrzały historię księżniczki na ziarnku grochu w wykonaniu dzieci 6-letnich z Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej.Organizacją całej imprezy zajęły się panie: Klaudia Trestka oraz Joanna Sroka.


/Materiał nadesłany/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz