09 marca 2014

Prezes SKA "Babiniec" nagrodzona przez europosła Migalskiego

W niedzielę, 9 marca w Katowicach w restauracji "Oko Miasta" odbyło się podsumowanie konkursu pn. "Śląska Nagroda Obywatelska" oraz wręczenie nagród dla osób zaangażowanych w budowę społeczeństwa obywatelskiego.Miło nam poinformować, że jedna z nagród trafiła do rąk Celiny 
Nowakowskiej z kuźniańskiego Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych "Babiniec". "Celem inicjatywy było docenienie pracy osób zaangażowanych w działania trzeciego sektora w województwie śląskim, uznanie ich zasług na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego oraz działań pro publico bono" - czytam na stronie eurodeputowanego dra Marka Migalskiego.

 (fot. SKA "Babiniec")

Decyzję o przyznaniu nagrody podjęła komisja oceniająca, w skład której weszli: prezes Stowarzyszenia "Projekt Śląsk" dr Tomasz Pietrzykowski, prezes Fundacji "Nowa Nauka" Adam Janusz Skowron oraz europoseł dr Marek Migalski.

Nagrodą dla wyróżnionych jest wyjazd do Brukseli ufundowany przez posła do Parlamentu Europejskiego dra M. Migalskiego. Jak na wyróżnienie zareagowała prezes "Babińca"? - Nagroda, którą otrzymałam to wynik tego, że mam radość w tym, by spełniać cudze marzenia - mówi Celina Nowakowska. Wyjazd do stolicy Unii Europejskiej ma się odbyć pod koniec marca.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

2 komentarze:

  1. Serdeczne gratulacje dla Pani Celinki Nowakowskiej !!! Swoją działalnością w pełni zasłużyła na to wyróżnienie !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super , Celina to dzielna kobietka . Gratulacje i szacun

    OdpowiedzUsuń