19 marca 2014

Osiedlowy leśny śmietnik [FOTO]

Jeden z naszych Czytelników przysłał nam zdjęcia ukazujące wysypisko śmieci, jakie ktoś urządził w lesie znajdującym się pomiędzy ulicą Moniuszki a Rudzką. Maila zatytułował "Osiedlowy leśny śmietnik". I słusznie, bo trudno w tym przypadku o lepsze określenie...8 komentarzy:

 1. TYLKO KUZNIA proste

  OdpowiedzUsuń
 2. jak widac blokersi

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale mamy syf w Kużni

  OdpowiedzUsuń
 4. to powinien zauważyć jeden z około setki urzędników z których połowa mieszka na osiedlu, ale co to ich obchodzi.Najważniejszy jest porządek na biurku i dupochron.Cała Kuźnia tonie w wieloletnim syfie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest takie słowo na P. Po prostu przestań P..
   Każdy powinien dbać o porządek i zgłaszać takie rzeczy zanim urosną. Policja powinna zbadać sprawę a winni być ukarani.

   Usuń
 5. Gdyby tak dokładnie przyjrzeć się tym śmieciom to z reguły można odszukać adres właściciela (druk z adresem, pieczątka itp)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak jak piszesz. A jego wizerunek powinien być ujawniony żeby każdy wiedział kto to zrobił.

   Usuń
 6. Dlaczego piszecie takie bzdury,komu chciałoby sie smieci wynosic do lasu kiedy blizej bo po drodze ma smietnik ? Dlaczego nikt a w szczegolnosci rodzice nie interesuja sie tym co robia i gdzie sie bawia ich pociechy? A czesto bawia sie przy smietnikach i wynosza rozne rzeczy do lasu to sie nawet w glowie nie miesci na co je stać.A sa to jedne i te same dzieci czy one nie powine przebywać pod opieka rodzicow lub opiekunow? Kto tym sie wreszcie zainteresuje czy na wszystkie takie sprawy musza byc DONOSY ?

  OdpowiedzUsuń