05 marca 2014

Konkurs, konkurs !!!

Redakcja portalu tylkokuznia.info wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji ogłasza konkurs, w którym będzie można stać się właścicielem bezpłatnych wejściówek na koncert "Brunetki Blondynki" (15 marca, godz. 19:00) oraz na spektakl "Zwariowany Komisariat" (24 marca, godz. 18:00).KONKURS:

W związku z zapowiadanymi przez nas wydarzeniami, organizowanymi przez MOKSiR, ogłaszamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są bezpłatne wejściówki na koncert "Brunetki Blondynki" (dwie pojedyncze) oraz na spektakl "Zwariowany Komisariat" (dla jednej osoby). Co należy zrobić?


Na poprawne odpowiedzi z obu konkursów czekamy do piątku, 7 marca do godziny 12:00. Można je nadsyłać na adres redakcja@tylkokuznia.info. W tytule wiadomości należy wpisać "KONKURS - BRUNETKI, BLONDYNKI" lub "KONKURS - ZWARIOWANY KOMISARIAT" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Wygrywają te osoby, która jako pierwsze przyślą poprawne odpowiedzi.

Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową.na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Wejściówkę - za okazaniem dowodu osobistego - będzie można odebrać przed koncertem / spektaklem przy kasie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz