03 listopada 2013

Zawodnicy Sparty Gold Team w rewelacyjnej formie!

W miniony weekend w Siewierzu odbył się turniej o Puchar Polski w Grapplingu. W turnieju wzięło udział trzech reprezentantów klubu SGT w składzie: Wojciech Płachciak, Marek Wramba i Łukasz Miś. Każdy z zawodników wrócił z medalem, potwierdzając tym samym bardzo dobrą formę.Świetnie zaprezentował się Marek Wramba, który w drodze po złoto stoczył pięć pojedynków, wszystkie kończąc przed czasem. W kolejnych starciach po bardzo dobrych pojedynkach srebrny medal zdobył Wojciech Płachciak, który walczył w kategorii elita. Jest to najwyższy poziom zaawansowania w sportach chwytanych.


Brązowy medal wywalczył Łukasz Miś - najmłodszy zawodnik Sparty GT, wygrywając trzy pojedynki wchodząc tym samym do półfinałów. Tu niestety po ciężkim boju przegrał na punkty z zawodnikiem z Częstochowy.


16 listopada odbędzie się w Bytomiu najstarszy w Polsce turniej MMA Hadaka Waza i Grappling.


Jako, że na przygotowania do zawodów składa się nie tylko bardzo ciężka praca zawodników, ale również duże nakłady finansowe, Klub Sportowy Sparta Gold Team szuka ludzi dobrej woli, którzy chcieliby wesprzeć zawodników.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod nr. tel. 792 343 936.

1 komentarz:

  1. Duży szacun dla całej ekipy!!!
    Ciężka praca uzdolnionego zawodnika przynosi sukcesy, no i trener daje radę ma się rozumieć:)
    Pasja to podstawa!

    OdpowiedzUsuń