05 listopada 2013

Tomasz "Falon" Jaworski gościem kuźniańskich "Rockowań..."

Już w sobotę, 16 listopada pod hasłem Międzynarodowego Dnia Tolerancji, w Kuźni Raciborskiej odbędzie się koncert pn. "Rockowania Na Szczycie vol. II".
Na scenie wystąpi pieć zespołów, reprezentujących odmienne style muzyczne, mieszczące się jednak w konwencji muzyki rockowej. Koncert rozpocznie raciborska formacja Agent Purple - młody zespół grający rock-metal z perkusistką na pokładzie. Drugim zespołem będzie rybnicki Blastoize, który wygrał internetowy konkurs na dodatkową kapelę Rockowań; zespół stylistycznie porusza się w okolicach thrash metalu. Na trzeciej pozycji będzie melodyjnie i rokendrolowo, czyli kuźniański Patafians Masta. Na rockowaniach Patafians zaprezentują też kilka legendarnych coverów, m. in. AC/DC, Motorhead i Sex Pistols. Po nich wejdzie raciborski Projekt X; niektórzy nazywają ich polskim Linkin Park - zzyż trzeba więcej dodawać?


Gwiazdą wieczoru jest BULBULATORS - legenda polskiej sceny punk; "10 powodów", "Będę grzeczny", "Nie nie nie" i wiele innych chwytliwych refrenów, na pewno nie pozwoli Wam usiedzieć na miejscu!!!

Oprócz koncertu, ze swym stoiskiem z gadżetami rock-punk-metal, przybędzie do nas lider grupy Psy Wojny, Tomasz "FALON" Jaworski!!!

Zapraszamy, 16 listopada o godz. 17:00, Kuźnia Raciborska Klub NOVA, bilety w cenie 12 zł.

1 komentarz: