02 sierpnia 2013

Puchar i medale osobiście z rąk burmistrza

Środa, 31 lipca, była piątym dniem pobytu młodzieżowych drużyn GKS Jedlińsk na obozie sportowym w Jankowicach i kolejnym dniem trwającej tam Akcji Lato. Z tej okazji śląska i mazowiecka młodzież spotkała się na wspólnym wieczornym grillu, choć wcześniej ci sami młodzi ludzie zaciekle ze sobą rywalizowali.Oczywiście sportowo rywalizowali w turnieju siatkówki plażowej o Puchar Lata 2013. Nagrody i dyplomy wręczał osobiście zastępca burmistrza gminy Kuźnia Raciborska Bogusław Wojtanowicz w asyście sekretarza miasta Dominika Klimanka, sołtysa Jankowic Henryka Machnika i radnego Gerarda Hanuska. Wszystkiemu zaś przyglądał się dyrektor MOPS w Kuźni Raciborskiej, a zarazem członek GKPiRPA Zbigniew Grygier, opiekunowie i kilkudziesięciu młodych ludzi.


Burmistrz, który w serdecznych słowach przywitał mazowiecką młodzież na terenie gminy, otrzymał w podzięce wspaniały bukiet kwiatów. Sołtys - prócz - podziękowań skierowanych w stronę władz gminy i GKPiRPA dziękował za ogromną pomoc i zaangażowanie swoim współpracownikom, dzięki którym cała trzytygodniowa Akcja Lato mogła się odbyć - pani Gabrieli Rzepce oraz państwu Zbyszkowi i Kasi Murasom. To był trzon tegorocznej akcji wspierany czasem pomocą innych wolontariuszy.


Zanim jednak przystąpiono do konsumpcji wybornych kiełbasek, rozdano nagrody i medale za udział w turnieju siatkówki plażowej o Puchar Lata 2013. Klasyfikacja wyglądała następująco:

Miejsce I

Jakub Król - GKS Jedlińsk
Kacper Kacprzak - GKS Jedlińsk
Karol Walczak - GKS Jedlińsk

Miejsce II


Mateusz Kłoda - Jankowice
Mateusz Zięć - Jankowice

Miejsce III

Dawid Szymański - GKS Jedlińsk
Jakub Czyż - GKS Jedlińsk

Miejsce IV

Michał Masarczyk - Jankowice
Artur Pendzich - Jankowice

Miejsce V

Daniel Jurczak - GKS Jedlińsk
Krzysztof Wikło - GKS Jedlińsk

Miejsce VI

Szymon Hanusek - Jankowice
Marek Harnasz - Jankowice

Wieczorem odbyła się jeszcze jedna uroczysta dekoracja - trener GKS Jedlińsk, Łukasz Kurek wyróżniał swoich zawodników za udział w środowej spartakiadzie. Klasyfikacji nie znamy, ale zdjęcia z dekoracji i rozdania nagród przekazanych opiekunom przez proboszcza Parafii WNMP w Rudach, księdza Rafała Wyleżoła jak najbardziej posiadamy.

h.mac


/Materiał nadesłany/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz