21 lipca 2013

Kuźnianka powalczy o tytuł Miss Poland in Benelux

Pochodząca z Kuźni Raciborskiej 21-letnia Dominika Zawada – obecnie mieszkanka Amsterdamu – została zaproszona do udziału w konkursie pod nazwą Miss Poland in Benelux, którego finał odbędzie się w holenderskim Giesbeek.Jak zaznaczają organizatorzy – celem konkursu jest poprawienie wizerunku polonii zamieszkującej Belgię, Holandię i Luksemburg. Finalistkami są kobiety odnoszące różnego rodzaju sukcesy. Tegoroczny finał będzie już trzecim z kolei, a odbędzie się 15 września w restauracji pn. „Klein Zakopane” w miejscowości Giesbeek.


Konkurs został podzielony na dwie kategorie wiekowe: Miss (18-26 lat) oraz Mrs (27-45 lat). Zwyciężczyni w kategorii Miss – jak podają na swojej stronie organizatorzy – prócz wielu cennych nagród, otrzyma zaszczyt reprezentowania Polski podczas wyborów Miss Multiverse na Dominikanie.

(fot. Unique Performance.eu)

W związku z konkursem, na popularnym portalu społecznościowym utworzono wydarzenie, w którym znajomi Dominiki Zawady zachęcają do oddawania głosów na swoją krajankę. Głos pod wydarzeniem zabrała również sama Dominika: „Byłabym naprawdę ogromnie wdzięczna gdybyście mogli mi pomoc w zdobyciu tego tytułu! Możecie oddawać swoje głosy klikając na podany link i wybierając mnie, bądź każdą inną kandydatkę którą uważacie za najlepszą do tytułu Miss Internetu. Liczę na Waszą pomoc!”.

Obecnie Dominika pracuje w dziale sprzedaży w firmie zajmującej się hardwarem. Dodatkowo od września 2013 r. rozpocznie studia na wydziale jazzu w Koninklijke Conservatorium w Hadze. Przypomnę, że D. Zawada ma już na swoim koncie sporo muzycznych sukcesów, do których należy m. in. II miejsce na IV Wojewódzkim Festiwalu Młodych Talentów w Zabrzu czy uzyskanie tytułu Grand Prix III Konkursu Wokalnego, który rokrocznie odbywa się w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.


5 komentarzy:

 1. co jak co, ale Dominika ma na swoim koncie większe sukcesy niż konkurs w kuźni, boze widzisz a nie grzmisz

  OdpowiedzUsuń
 2. oddałem głos na 2-jke

  OdpowiedzUsuń
 3. wcale nie jest podobna do siebie na tym zdjeciu

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna dziewczyna, warto wesprzeć krajankę:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. z tego co widziałam to jest może i ładna ale puszczalska

  OdpowiedzUsuń