27 maja 2013

Dzień Dziecka z harcerzami i miejskimi radami sołeckimi [AKTUALIZACJA]

Hufiec Ziemi Raciborskiej im. Alojzego Wilka oraz Zarządy Miejskich Rad Sołeckich serdecznie zapraszają małych i dużych mieszkańców na okolicznościowe festyny z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Ze względu na niepewną pogodę, sobotnia impreza z Parku "Dębina" przeniesiona zostaje do MOKSiR. Początek zabawy o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy!
Pierwsza z imprez odbędzie się w środę, 29 maja na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego "Wodnik". Jej organizatorem jest Komenda Hufca ZR, Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka, Gimnazjum oraz Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Kuźni Raciborskiej. Początek wspólnej zabawy o godz. 16:30.

W programie festynu znajda się m. in. występy uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum, występ zespołu muzycznego "No Name" oraz harcerskie ognisko ze śpiewem. Podczas imprezy odbędą się również pokazy zastępów ratownictwa górniczego, wysokościowego oraz nurków z możliwością sprawdzenia swoich sił oraz gry i zabawy dla dzieci. Wstęp bezpłatny.


Trzy dni później, w sobotę, 1 czerwca w Parku "Dębina" odbędzie się kolejny festyn, tym razem zorganizowany przez Zarządy Jednostek Pomocniczych Osiedla i Starej Kuźni oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

Początek festynu o godz. 16:00. A w programie m. in. przejażdżki konne dla dzieci, gry i zabawy z nagrodami dla milusińskich (baw się z pluszakami - Kubusiem Puchatkiem i Kłapouchym), występ orkiestry dętej "Mix Kapela", występy muzyczne i taneczne podopiecznych MOKSiR. Od godz. 19:00 do 22:00 przewidziana jest zabawa biesiadno-taneczna dla dorosłych z zespołem "Meteor".

Dostępna będzie również zjeżdżalnia, trampolina i bogata gastronomia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz