26 kwietnia 2013

Kurs samoobrony dla kobiet

"Bezpieczna kobieta, czyli naucz się bronić w każdej sytuacji" to nazwa kursu samoobrony skierowanego do kobiet, którego inauguracja odbędzie się w Kuźni Raciborskiej w środę, 8 maja o godz. 18:00.
Organizatorem kursu jest Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych "Babiniec", Raciborski Ośrodek "Aikido", Komisariat Policji w Kuźni Raciborskiej, Ochotnicza Straż Pożarna w Kuźni Raciborskiej oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka.

Program kursu obejmuje:

- zajęcia z profesjonalnymi instruktorami samoobrony - Raciborski Ośrodek "Aikido";
- zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej;
- spotkania z funkjonariuszami policji;
- spotkania z psychologiem.


Kurs odbędzie się w sali gimnastycznej przy SP w Kuźni Raciborskiej (ul. Piaskowa 28). Koszt udziału w całym kursie wynosi 10 złotych.

Zapisy i informacje: 

Jacek Ostrowski: tel. 602-487-925; e-mail: ostry.j@interia.pl
Kasia: tel. 698-360-547; e-mail: kasia875-1980@o2.pl

Przypomnę, że kurs samoobrony organizowany był do niedawna w Raciborzu. Relacje z jego przebiegu można poczytać na facebook'owym profilu Raciborskiego Ośrodka "Aikido". Warto również podkreślić, że główny koordynator kursu - Jacek Ostrowski - był gościem Programu III Polskiego Radia. Reportaż nagrany został w Raciborzu dwa tygodnie temu, a jego emisja odbyła się w czwartek, 25 kwietnia br. Zapraszamy do odsłuchania materiału autorstwa Doroty Bonieckiej-Górny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz