07 października 2012

Siatkówka cieszy się ogromnym zainteresowaniem

W drugim meczu siatkarze z Kuźni Raciborskiej przegrali przed własną publicznością 0:3. Co warte odnotowania, mecz ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Przyszło około 100 widzów.
Pierwszego seta nasi siatkarze przegrali aż 13:25. Set drugi podobny do pierwszego problemy z przyjęciem i błędy własne naszych zawodników. Przegraliśmy drugą odsłonę do 15. Set trzeci wyglądał dużo lepiej. Kuźnianie zaczęli dobrze, a gra szła punkt za punkt, do tego wychodziła gra blokiem oraz przyjęcie. Długo utrzymywała się taka gra, ale powróciły błędy z pierwszego oraz drugiego seta. Przy stanie 17-24 na serwis wszedł nasz rozgrywający i dzięki jego dobremu serwisowi i grze przy siatce drużyny, w tym ustawieniu kuźnianie zdobyli 5 punktów z rzędu, ale to nie wystarczyło i przegraliśmy do 22. - Coraz lepiej wygląda u nas przyjęcie, ale w tym meczu jeszcze trochę nam szwankowało. Gratulujemy drużynie Strzelca Gorzyczki zwycięstwa i dziękujemy publiczności, że nas tak licznie wspierała - powiedział Ryszard Danielewicz, członek siatkarskiej ekipy.

Skład Kuźni: Marek Cisz, Mateusz Głowski, Michał Kalinowski, Kamil Krawiec, Ireneusz Płachciak, Dawid Prekaniak, Bartosz Świącik, Piotr Widuch, Waldemar Wójcik, Mikołaj Zawada, Ryszard Danielewicz.

Sędziował: Jerzy Iwańczuk.

Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 0:3 (13:25, 15:25, 22:25).

12 komentarzy:

 1. chlopy dejcie se spokoj :crying:

  OdpowiedzUsuń
 2. Jo prawie wszystkie drużyny w lidze jak sprawdzałem na stronie grają od 4lat wzwyż i są to osoby które wcześniej grały w siatkówkę. Nasi chłopcy grają zaledwie 2 miesiące z czego większość w siatkę po raz pierwszy. Na razie nie chodzi o wyniki żeby wszystkie mecze wygrywać tylko jest to sezon "wstępny" gdzie muszą zobaczyć jak się gra i jaki jest w tej lidze poziom. Więc po obejrzeniu meczu myślę że za niedługo będą mogli już powalczyć o jakieś punkty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Placek Widuch na rezerwe , a na blok 4metrowego Kamila i moze jakis set wygraja w tym sezonie

  OdpowiedzUsuń
 4. Następnym razem prosimy o bardziej kompetentnego sędziego, który jest bardziej obeznany w przepisach siatkówki.

  OdpowiedzUsuń
 5. W meczu kompletnie nie istniał libero, o rozgrywającym lepiej nie mówić (brak przyjęcia kolegów z druzyny nie pomaga to oczywiste, ale zczystychpiłek również było duużo niedokładności), "14" musi pocwiczyć wyskok bo nie daje rady - proponuje ataki techniczne/plasowane. "6" to jedyny zawodnik na poziomie, jak doda jeszcze atak techniczny to bedzie bajka (na razie tylko siłowe). "7" troche brakuje wyskoku i siły w ataku. Ataki nie były kierunkowe. "13" Ciekawy zawodnik jesli chodzi o warunkni fizyczne ale to tyle pozytywnego - za krotko grał by go oceniac a rozgrywajacy dawal za niskie piłki, co skutkowało smiechem nawidowni przy jednym zbiciu

  OdpowiedzUsuń
 6. kibic, jak taki z nawca siatkówki z Ciebie to na treningu sie pokaż ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, że coś się dzieje : ) Osobiście żałuję, że nie mogłem być na meczu.

  OdpowiedzUsuń
 8. kibic, dzięki za rady, z pewnością nad tym popracujemy.

  OdpowiedzUsuń
 9. @....... niestety nie jestem na tyle sprawny fizycznie by móc grać, ale chętnie będę się przyglądał Waszej grze

  OdpowiedzUsuń
 10. jo ciekawe ja ty byś grał?

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli nie możesz grać, to przyjdź i zajmij rolę trenera, to też by nam się bardzo przydało... Jak coś to teraz w Czwartek o 18 na hali. Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 12. chłopaki graja i jest git,na nastepny mecz przyjde z dzieckiem.Nie wżne sa wyniki, ale checi a sport to zdrowie.

  OdpowiedzUsuń