28 sierpnia 2012

Siatkarze z Kuźni Raciborskiej zaczynają za miesiąc

Podczas festynu "Pożegnanie Lata 2012" zaprezentowała się nowopowstała drużyna siatkarska, która zmagania w II Rybnickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej rozpocznie pod koniec września.

- Jak każdy sport uprawiany amatorsko czy też profesjonalnie potrzebuje wsparcia finansowego, więc zwracamy się z prośbą do osób, które chciałby nas wesprzeć - piszą w komunikacie przedstawiciele drużyny z Kuźni.Siatkarze potrzebują: piłek, ochraniaczy, spodenek i numerów na koszulkach, które są wymagane w regulaminie. - Potrzebujemy także sponsora strategicznego, którego logo umieszczone byłoby na naszych koszulkach oraz w nazwie zespołu. Osoby chętne do wsparcia naszej drużyny finansowo prosimy o kontakt z kierownikiem drużyny Ireneuszem Płachciakiem lub kwiaciarnią "Artist Flor" mieszczącą się obok Pizzerii Nova - mówią zawodnicy.

ZSOiT bezpłatnie udostępni odnowioną halę sportową, gdzie klub z Kuźni będzie rozgrywać mecze ligowe, a dyrektor MOKSiR Michał Fita zapowiedział kupno kompletu strojów sportowych.

Do tej pory wśród sponsorów są: Ariel, Pizzeria Nova, Galeria Artist Flor, Kleopatra, Bar u Poldka, Foto Ziętek, kiosk spożywczo-rolniczy Patrycja Łagosz i kilku darczyńców, którzy chcą być anonimowi.

Wstępny skład drużyny siatkarskiej z Kuźni Raciborskiej: Bartosz Świącik, Ryszard Danielewicz, Mikołaj Zawada, Mateusz Płachciak, Ireneusz Płachciak, Piotr Sztaf, Marek Cisz, Dawid Prekaniak, Mateusz Głowski, Michał Kalinowski, Krzysztof Misiorek, Wojciech Bakota, Krzysztof Kiec, Mateusz Kiec, Piotr Widuch, Kamil Krawiec.

Wszelkie najnowsze informacje dotyczące siatkarskiej drużyny będą się pojawiać na portalu tylkokuznia.info.

6 komentarzy:

 1. Czy skład drużyny jest zamknięty? Tak wynika przynajmniej z treści ponieważ nie zachęcacie/zapraszacie ludzi do wstąpienia do drużyny, brak informacji o treningach itp itd. Jak chcecie funkcjonować bez trenera - nie wyobrażam sobie przygotowań\techniki\taktyki bez osoby która będzie mózgiem zespołu

  OdpowiedzUsuń
 2. Siatkarz czytaj ze zrozumieniem - przecież wyraźnie jest napisane "Wstępny skład drużyny siatkarskiej..." więc przybywaj ... np w piątek o 19 - bo tak przeważnie gramy. Ale nie długo to się zmieni bo nadchodzi sezon.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trenerem jest Pan z mikrofonem, bynajmniej stara się nim być,niestety bez użycia systemu demokratycznego sam się nim mianował :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, skład drużyny do końca pierwszej rundy będzie otwarty (do tego czasu można zgłaszać zawodników). To jest "Liga Amatorska" tutaj nie jest potrzebny trener Jest osoba która ustala skład więc myślę że to na razie wystarczy, a w przyszłości zobaczymy jak będzie. Pierwszy trening na hali sportowej w ZSOiT odbędzie się 4 września o godz. 18 qtaz - pan z mikrofonem nie jest trenerem, a nawet jeśli chciałby nim zostać to wybór nie należy wyłącznie do niego, u nas każdy zawodnik ma swoje zdanie i decyzje podejmujemy razem. Jeśli masz pisać takie głupoty wyssane z palca... to najlepiej się nie odzywaj.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Zawodnik Co masz na myśli pisząc "... do pierwszej rundy ..."? Jaka to data ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Siatkarzu wiadomo jak w każdej lidze, są mecze i rewanże, jeszcze nie wiadomo ile drużyn będzie w naszej lidze ponieważ dalej trwa okres zgłaszania drużyn, wiec także nie wiemy kiedy rozpocznie się runda rewanżowa.

  OdpowiedzUsuń