05 maja 2012

Kuźnia przegrała z Nową Wsiąfot. Magdalena Kudla

9 komentarzy:

 1. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Burmistrz poleciała w ch. Kibiców przychodzi teraz po 20 osób, bo nie ma dachu jak słońce pali. Działacze z Kuźni zamiast wzmocnić kadrę 3-4 piłkarzami już na zimę to walczą uporczywie tym składem o awans. Ciekawe jak długo tych 11 piłkarzy co zostało da radę powalczyć o awans. Wydaje mi się, że powtórka sprzed roku jest nieunikniona. Trzeci platz.

  OdpowiedzUsuń
 2. masz fajne pomysły,zrób mały przewrót,wejdź do zarządu i realizuj je

  OdpowiedzUsuń
 3. czemu nie ma Humina, Bieniewskiego , Jacka itd ?? wtedy było by wiecej chłopaków

  OdpowiedzUsuń
 4. Humin nie chce grać, woli piwo sobie wypic na trybunach, Bieniewskiego ale którego? Jeśli chodzi o Mariusza to on nie chce grac juz, Jacek ma problemy ze zdrowiem, wiec nikogo wiecej nie bedzie... :wink:

  OdpowiedzUsuń
 5. z tego co wiem humin jezdzi za granice do pracy , bieniewski chce grac ale nie dostaje szansy za bardzo , troche dziwne skoro narzekaja ze mało ludzi w składzie , jacek problemy zdrowotne ..

  OdpowiedzUsuń
 6. panie kozz ta kuźnia słaba jest jak nie wiem co .... już nawet fotograf nie wiedział jakie fotki robić i fotografował airbusa....

  OdpowiedzUsuń
 7. Fotografowi Dajcie spokój ,!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. raczej wy szowinistyczne świnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Humina nie ma bo ma mozg przepalony , przefurany i Bog wie co jeszcze ... Bieniewski i tak nie potrafi grac wiec nie ma co go zalowac. A Jacek ? Jacek jeszcze dobrze wykorzysta rozum :)

  OdpowiedzUsuń