04 kwietnia 2012

Na placu zabaw przy rudzkim parkingu łatwo o nieszczęście


7 komentarzy:

 1. Mieszkanka Kuźni04 kwietnia, 2012 19:53

  Tak się składa,że byłam tam w niedzielę palmową.Nie uważam,by to miejsce było aż tak niebezpieczne jak o nim piszecie.Bez przesady!A tak na marginesie...To zazdroszczę mieszkańcom Rud,że mają tak ładne,spokojne miejsce,gdzie można pospacerować,odpocząć,a i wykorzystać na jakieś miejscowe imprezy.Mieszkam w Kuźni i żal mi,że nasza pani burmistrz nie dba o to by w naszym mieście też było takie miejsce.Bo cóż za uciecha imprezować w Dębinie czy na boisku szkolnym na osiedlu.Ale tak to jest gdy władza nie ma pomysłów na rządzenie. :sad:

  OdpowiedzUsuń
 2. Mieszkańcom Kuźni znów gul skacze, że coś jest w Rudach, a nie W MIEŚCIE?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo proszę nie wyrzucać zamieszczonych tutaj komentarzy. Nawet nie pojawił się komunikat, że zostało to zrobione w związku z naruszeniem regulaminu. Prawda boli, nieprawdaż???

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko pilnuj swoje dziecko. Nie wszystko można ogrodzić bo będzie psuło atmosferę. Ten staw jest płytki nawet dla dzieci. Ale jeżeli chodzi o wykonanie parkingu to za te pieniądze jest gorzej niż źle. dróżki wokół placu zabaw są nieutwardzone kostką będą za chwilę zasyfione, itd itp. 2 miejsca dla autobusów, reszta ujawni się za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pytanie do redakcji05 kwietnia, 2012 20:22

  A czy ten czytelnik nie wpadł na pomysł ogrodzenia siatką dojazdów do miejsc parkingowych ??? Tam przecież o nieszczęście zdecydowanie łatwiej ...

  OdpowiedzUsuń
 6. Lasy wokol Kuzni bardzo piekne,za zgoda lesnictwa mozna by bylo wyznaczyc sciezki dla pieszych czy dla rowerzystow.Za lesniczowka na osiedlu ,nad Rudka ,czy za boiskiem na KOzielskiej itp .Pani burmistrz niech to przemysli. Park w Rudach zwiedzilem,jest na 5 .

  OdpowiedzUsuń
 7. Plac zabaw w Rudach nie jest raczej przeznaczony dla dzieci poniżej 4 roku życia, jedna mała zjeżdżalnia i konik na sprężynie to chyba trochę mało, dróżki wysypane łupkiem, po którym nie da jeździć się wózkiem, naprawdę nie macie czego zazdrościć mieszkańcy Kuźni pewnie lepsze place zabaw macie pewnie na osiedlach.

  OdpowiedzUsuń