28 lutego 2012

Rozebrano wiatę nad piłkarską trybuną
5 komentarzy:

 1. A mogła być nowa trybuna i wiata to w UM woleli wyremontować plac zwycięstwa a teraz nie ma ani wiaty ani placu który nie jest nikomu do szczęścia potrzebny!!! Teraz nic nie będzie, ludzie też nie będą już przychodzić! Przynajmniej można było się schować przed wiatrem i deszczem. Rozumię, że była ona w zapłakanym stanie i groziła życiu i zdrowiu kibiców ale Urząd mógłby dać jakąś kase na wybudowanie nowej! Lepiej jak kasa spływa do Rud!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. kibicu! Masz rację. Tyle tylko, że z Rudami łaczy nas jedna rzeka Ruda, a w tym wypadku gdyby pieniądze miały spływać, to do Rud płynąć by musiały pod prąd. Coś tu jednak nie pasuje, nie sądzisz? A może jednak nie płyną? A może dobrze, że płyną bo nasi by je zmarnowali i basta. Przecie gospodarować nie potrafią.

  OdpowiedzUsuń
 3. A może nasi radni(ci z Kuźni)przypomną sobie że wybrali ich mieszkańcy z miasta Kuźnia i zadbają o swoich wyborców.Jest Was większość w radzie,a i tak zawsze są przepchnięte potrzeby Rud.Panie:Tokarska,Wajda,Wierzchowska.Panowi e:Skórka,Kasprzyk,Kowol-pobudka,czas coś wreszcie zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 4. To my chuligani!29 lutego, 2012 20:22

  Chcemy nowego zadaszenia! My sie z ta banda matolkow zwanych rada nie bedziemy bawic! Zadaszenie, albo wpier*ol!

  OdpowiedzUsuń
 5. Brak slow.Jak mozna bylo do tego dopuscic?Wiata pewnie niszczala jakis miesiac chyba, a nie kilka kadencji.

  OdpowiedzUsuń