10 stycznia 2012

Zmiany, zmiany, zmiany...

5 komentarzy:

 1. Jak nie zrobicie komentowania dla zalogowanych użytkowników, to nadal każdy będzie się podszywał pod każdego. Pisałem o tym na forum wieki temu i do dzisiaj nic. A to chyba nie problem połączyć forum ze stroną. Tak czy siak powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jednak zmieniam zdanie. lepiej żeby każdy przypadkowy internauta mógł zostawić po sobie ślad. Poza tym często osoby chcą napisać coś anonimowo, a po zalogowaniu każdy się będzie bał.

  OdpowiedzUsuń
 3. @tomek,dlaczego ktoś się będzie bał, jak będzie zalogowany? Przecież nie będzie podpisany z imienia i nazwiska chyba, że tak zechce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem za logowaniem,czego mam się bać jeżeli nikogo nie obrażam,a swoje poglądy potrafię obronić.Nareszcie odpadło by z tego forum trochę nawiedzonych,którzy zaśmiecają to miejsce i często znieche cają do wchodzenia na tą stronę.Pozdrowienia dla Redakcji.

  OdpowiedzUsuń
 5. No i właśnie o tym pisałem - mój drugi komentarz, to nie mój - ktoś inny podpisał się "tomek". Oczywiście nikomu nie bronię, bo to tylko imię. Jednak gdybym mógł się logować na jakiś swój unikalny login, to nikt nie "podrzucałby" mi głupich komentarzy jak ten drugi. Jak można się bać? A swoją drogą może dobrze byłoby jakby nikt w internecie nie był anonimowy. Skończyłoby się to prostactwo, obrażanie innych i zaśmiecanie forum. To mój ostatni komentarz jako tomek - każdy następny to nie mój. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń