15 lipca 2011

Stal wygrywa z Krzanowicami

Mecz rozpoczął się od przewagi Stali. Przez pierwsze 20 minut drużyna gospodarzy nie potrafiła skonstruować akcji. Po 20 minutach było już 3:0 dla Stali a na listę strzelców wpisali się Mariusz Bieniewski i Damian Kilian. Do końca pierwszej połowy mecz toczył się wyrównanie. Po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę atak na bramkę. Po składnej akcji udało się strzelić bramkę. To poddenerwowało drużynę gości którzy po świetnie wykonanym rzucie rożnym zdołali strzelić czwartą bramkę. Jej autorem był Dawid Prekaniak. Jednak nasza drużyna nie postanowiła skończyć festiwalu strzeleckiego. Na listę strzelców wpisał się Dziadura Sebastian, który po podaniu Damiana Kiliana umieścił piłkę w siatce. Na 6:1 podwyższył starszy z braci Kilianów, który pięknym strzałem po długim rogu umieścił piłkę w siatce. Gospodarze zdołali strzelić drugą bramkę po błędzie naszych obrońców. w 70 minucie meczu na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Mariusz Bieniewski który ładnym zwodem ominął bramkarza i umieścił futbolówkę w siatce. Bramkę ustalającą wynik strzelił Marcin Hómin który płaskim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.


Skład Stali:

Adam- Prekaniak D.- Sobalak Ł(Bieniewski W.).- Kilian W.- Adrian - Marszolik Z.- Kilian D.- Kamil P.- Dziadura S.- Bieniewski M.- Piela T(Hómin M.).

5 komentarzy:

 1. a co z tym bramkarzem remigiuszem???????

  OdpowiedzUsuń
 2. wraca z miesiaca miodowego...

  OdpowiedzUsuń
 3. co do za Adam?? Adrian?? Kamil P.?? jacyś nowi

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli chodzi o zawodnika `Adrian` to według informacji lokalnych i zagranicznych chodzi o Adriana Mierzejewskiego kupionego z Poloni W. za 5,25mln euro:) Faktem jest również to, że PZPN pozwolił F. Smudzie na dzielenie stanowiska trenera reprezentacji Polski ze stanowiskiem trenera A-klasowego zespołu STAL Kuźnia Raciborska. Więcej informacji w kolejnym wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. kamil p. to chyba kamil plura - wolny transfer

  OdpowiedzUsuń