17 kwietnia 2011

Makabryczne znalezisko w rzece Rudzie

5 komentarzy:

 1. tak to jest jak się bierze zwierzę, a nie umie nim zaopiekować dłużej niż dzień... żenada.... teraz znaleźć właściciela i tak przywiązać do jakiegoś głazu !!! ..."szok i nie idzie tego zrozumieć x 8"... :crying:

  OdpowiedzUsuń
 2. popieram bart`a, zwierze to jedna kwestia, osobna natomiast jest sam fakt zanieczyszczenia rzeki... zbiorowe poczucie odpowiedzialnosci za czystosc zerowe, pozniej sie dziwic ze mamy tak pieknie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ruda od wielu lat jest zaniedbana (mam tu na myśli Regionalny zarząd gospodarki wodnej z siedzibą w Rybniku albo w Gliwicach) Stan brzegów rzeki jest katastrofalny głownie za sprawą drzew które osuwają się do niej niszcząc przy okazji brzeg.

  OdpowiedzUsuń
 4. ludzie robiący coś takiego powinni być surowiej karani. za takie zamordowanie psa powinna być kara jak za morderstwo człowieka. przecież to zwierze tez czuje i cierpi. ludzie sa nieodpowiedzialni i chyba niezrownowazeni. takie wioskowe podejscie - pies na lancuchu, nie dostanie tydzien jesc, albo do rzeki go i wszystko w porzadku. wyloz 30zl i legalnie pozbywasz sie psa nie robiac mu takiej krzywdy. ludzie to bestie. przywiązać takiego do kibla i wrzucić do rzeki - niech zobaczy jak to jest.

  OdpowiedzUsuń
 5. muszlę w Rudzie znaleziono w Rudach Wielkich w pobliżu mostu.To nie takie trudne aby ustalić do kogo należał pies.

  OdpowiedzUsuń