28 kwietnia 2011

Festyn Rodzinny ze SKA "Babiniec"

12 komentarzy:

 1. "Festyn Rodzinny"...tylko muzyka rodziny z dziećmi skutecznie odstraszyła.Nie ten gatunek i nie te decybele....Głośno nie zawsze znaczy "super zabawa"

  OdpowiedzUsuń
 2. Zonk!cokolwiek sie zrobi dla Was ludzie to jesteście nie zadowoleni.A ja uwazam ze było super, dwa dni Wasze dzieci bawiły sie prawie za darmo!!!! Radzice wysłaliście ich bez kasy na festyn i mieliście lizik!!!!!!! Dostały kawał dobrej zabawy, ciasta,kupe cukierków przejażdzki quadem,trampolina nagrody ....a że za głośno??? dla dzieci nie było za głośno...za głośno było dla miłośników domowych pieleszy... jak by sie przyszło z dzieckiem na festyn to by te decybele nie przeszkadzały.Festyn był w godzinach popołudniowych i młodzież miała super zabawę a ktoś z Państwa dwa razy wzywał policje... impreza była pod kontrolą...dziekujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok. Każdy z Państwa może mieć w tym udział. Czekamy na propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przede wszystkim to była porażka. No bez jaj, ale taka muzyka w pierwszym dniu???. Pytam jak ludzie mają przyjść na festyn jak słyszą paru młodych imbecyli drących się do mikrofonu. Wcale się nie dziwię , że policja została wezwana. Jeśli festyn rodzinny, to pytam dlaczego było tak mało rodzin. A że dzieci przyszły to może nawet rodzice o tym nie wiedzieli, że tam są. Poza tym quad?? Jakby tam stała drogówka to dawno by mandat wlepiła. Jakim prawem jakiś gościu wozi dzieci po drodze publicznej??. Babiniec spada na psy, zero organizacji, ale cóż wiadomo. Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy więcej!!!03 maja, 2011 21:39

  organizatorze-zanim znów zaczniesz się chwalić to zobacz co to jest festyn rodzinny,wpisz to wyszukiwarki google albo pojedź sobie chociaż do sąsiedniej wioski Nędza!!!! To co było w Kuźni to żenada,poniżej zera(brak słów tylko wulgaryzmy cisną się na usta) Festyn rodzinny na którym przygrywa amatorski zespól z ciężką metalową muzyką QRVA!!! To ma być festyn Rodzinny !!!!!!!!!!!! kto na takie dziadostwo pozwolił?

  OdpowiedzUsuń
 5. Festyn Rodzinny i występ zespołu grającego matal !!! MASAKRA. Kuźnia Raciborska chyba pobiła wszystkie możliwe rekordy głupoty...Gratuluję władzom wsi za taki piękny koncert rodzinny,faktycznie całe rodziny z dziećmi bawiły się super przy dźwiękach gitar elektrycznych i wokalu rodem z piekła. Teraz ludzie nie dość że uciekają za granicę za pracą to jeszcze w święta i na weekendy uciekają z tej wiochy!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanko:Czy organizatorzy uzyskali pozwolenie z Urzędu Miasta na zorganizowanie imprezy?Bo trzeba mieć nierówno pod sufitem,by po przeczytaniu plakatu i zapoznaniu się z repertuarem muzycznym na tej imprezie,wydać pozwolenie....CZY NASZE WŁADZE ŚPIĄ?????A MOŻE SZ.P.Burmistrz lubi takie klimaty...ciekawe czy była gościem na festynie? :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 7. A moje dwoje dzieci bawiło się super na festynie !!! Dostali piękne nagrody i były szczęśliwe ! A co do pozwolenia - CZASY KOMUNIZMU SIĘ SKOŃCZYŁY 20 LAT TEMU !!! Pozdrawiam Rodzic z wiochy KUZNIA RACIBORSKA

  OdpowiedzUsuń
 8. Czarna dziura04 maja, 2011 03:04

  No tak jak nie ma władzy w mieście to róbta co chceta.Alleluja i do przodu! :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 9. rodzic z Kuźni04 maja, 2011 08:33

  Ja też byłam z dziećmi i podziwiam te kobiety które tak wiele serca włożyły by zrobić imprezkę dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 10. festyn rodzinny06 maja, 2011 01:17

  ja też tam byłem ale podjęcie decyzji o udaniu się do domu nie było trudne...imprezka do dzieci z muzyką metalową-gratuluję organizatorom wyczucia taktu

  OdpowiedzUsuń
 11. W sobotę grały zespoły młodzieżowe czyli Państwa dzieci,rodzice nawet nie wiecie jaka muzykę lubia wasze dzieci...warto ich czasami posłuchać.... w niedziele była muzyka z magnetofonu...wyczucie taktu??? a co to jest???

  OdpowiedzUsuń
 12. Ludzie!Ja to widzę tak:Ktoś na siłę próbuje zrobić coś,po to żeby tylko robić,a,że pomysłów za dużo nie ma zatyka dziury byle czym.Byle by był szum,było głośno i tyle...bez składu i bez ładu.I rzeczywiście ta muzyka nie nadawała się na taką imprezę i JUŻ!!!Taka jest prawda i niech ORGAnizator wreszcie zrozumie swój błąd!Proszę nie porywać się z motyką na księżyc!

  OdpowiedzUsuń