14 marca 2011

Poznaliśmy zwyciężców V Konkursu Wokalnego

24 komentarze:

 1. Kukuryku! Ewa Farna wyszła spoko, reszta to Fałsz-Factor.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie, że Justyna M. beznadziejnie skopiowała Farnę ;) Nie dodała nic od siebie śpiewając tą piosenkę. Nawet akcentowała tak samo jak Farna, a to było żałosne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kostka i Sroka-czyste talenty. Naturalność i pasja. Oczekujemy sukcesów na wyższym szczeblu. :smile:

  OdpowiedzUsuń
 4. zgadzam się Sroka była rewelacyjna - ma talent dziewczyna , gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsza była Natalia Tul ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszyscy bardzo pięknie się zaprezentowali. Bardzo udana impreza. Natalia Tul to urodzona aktorka, ale nawet te maluchy słodko zaśpiewały i trzeba je pochwalić np ta najmłodsza. Ładną barwę ma Mikunda a jeśli chodzi o Srokę i Kostkę to już wyższa półka :smile:

  OdpowiedzUsuń
 7. Proponuję obejrzeć video.Jakość dźwięku słaba,ale... Popatrzcie na twarz Sroki i Tul. Widzicie co jest sztuczne ,a co naturalne???? Ja tak.Bardzo naturalnie i śmiesznie wyszedł D.Depta. :smile: a Kostka... potwornie trudna piosenka, wykonana perfekcyjnie.Mimo wszystko poczekajmy co dalej będzie z naszymi wokalistami. :wink:

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam! Ja myślę, że trochę gry aktorskiej nie zaszkodzi, nie każdy to potrafi i nie wszyscy muszą być tak naturalni jak D. Depta;))

  OdpowiedzUsuń
 9. Całkowicie zgadzam się "zik" Asia Kostka i Natalia Sroka - rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 10. co niektórzy pomylili konkursy....:(

  OdpowiedzUsuń
 11. kilka osób powinno raczej wystąpić w śpiewanej partii przedstawienia teatralnego

  OdpowiedzUsuń
 12. to nie mam talent ,tylko konkurs wokalny ,wszyscy starali się ze wszystkich sił, Justyna M. najlepiej wyszła w swojej grupie

  OdpowiedzUsuń
 13. sugestia do "ktos" twój komentarz jest niesłuszny,powtarzam ,to nie mam talent...!!!pokarz co Ty potrafisz...!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. JUSTYNA MIKUNDA WYSZŁA NAJLEPIEJ !! A RESZTA TO SAME FAŁSZE.. ASIA KOSTKA JEST DO BANI.. ŚPIEWAĆ NIE UMI.. :( JUSTYNA RZĄDZISZ ..:) :wink:

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak Wy lubicie spoglądac na ludzi i ich oceniać na właśnie takim portalu... Narzekacie jak jest nudno i narzekacie jak coś się dzieje. To chyba dobrze, że młodzież chce się pokazać i powinniśmy być dumni z tego, że przynajmniej ten konkurs rozrusza młodych ludzi. "beznadziejnie skopiowała", "fałsz-factor" WEŹCIE RUSZCIE TYŁKI NA SCENĘ I POKAŻCIE CO POTRAFICIE! :-) A wiem, że nie potraficie nic i z zazdrości wypisujecie głupoty. oni są młodzi i głosy moga sobie jeszcze wyrobić, bo 1% to talent a 99% to cięzka praca. Gratuluję Justynce i życzę jej sporo sukcesów tak samo jak dla reszty uczestników tego konkursu!!! :wink:

  OdpowiedzUsuń
 16. myślę że Muzyk ma racje.:) te dzieciaki mają talent i próbują go wykorzystać.. a przez takich ludzi jak wy oni się zniechęcają..>:( ja również gratuluje Justynce bo była rewelacyjna..:) i innym też.. dalszych sukcesów życzę..:P :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 17. A mnie najbardziej podoba się Daria Faraś w cudownej piosence o rodzicach!!!Serdeczne gratulacje!!!Brawo Dario!!!

  OdpowiedzUsuń
 18. Justyna dla mnie z nich wszystkich zaśpiewała najlepiej .... dała nie zły popis ..!! super:) :smile:

  OdpowiedzUsuń
 19. Justyna to czysta Ewa Farna .. zaśpiewała bosko! a Kostka nie zasłużyła na 2 miejsce .. :wassat:

  OdpowiedzUsuń
 20. Drogi Lewku kim Ty jeseś, że tak profesjonlnie oceniasz?Asia Kostka ma już liczne osiągnięcia na szczeblu ogólnopolskim i nie tylko. A masz rację, na drugie miejsce nie zasłużyła tylko na pierwsze - tak ją przecież oceniła publiczność.A ten konkurs to naprawdę fajna zabawa i każdy powinien to tak traktować :smile:

  OdpowiedzUsuń
 21. Lew-nie masz pojęcia o śpiewaniu. Czy w wykonaniu chodzi o kopię oryginału? Ja myślę,że nie.Czas pokaże kto jest lepszy.Basia-niezły pisze się razem.Reszcie krytykantów proponuję wyjść na scenę i pokazać co potrafią. :laughing: Tylko uprzedźcie widownię o swoim występie, bo może być szok!!! :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 22. Najlepiej wyszłą Daria Faraś i ta Sroka reszta to bez koma ;DDDD!!!!!!!!! :laughing:

  OdpowiedzUsuń
 23. Daria rządzi i już ;DD nie znam jej dokładnie ale ma piękny głos ! :tongue:

  OdpowiedzUsuń
 24. Zajebista jesteś ... Daria z grupy 12 lat !!!!! :tongue: :smile: :wink: :laughing:

  OdpowiedzUsuń